104
5
(1)

Co w odcinku 7?

Kuchnia połączona z jadalnią stanowi część wspólną mieszkania. Biała zabudowa kuchenna została zaprojektowana na całej ścianie – dzięki temu do dyspozycji mamy długi blat roboczy i mnóstwo praktycznych szafek kuchennych. Wszystkie sprzęty kuchenne i agd, jak lodówka, zmywarka i kuchenka zostały osadzone w bliskim sąsiedztwie, we wnęce. Dzięki temu użytkowanie kuchni jest też niezwykle wygodne. Kącik jadalniany to przede wszystkim duży, drewniany stół w rustykalny stylu i białe krzesła.

Nad stołem zawisła duża, designerska jasna lampa.  Kuchnia i jadalnia znajdują się w pomieszczeniu roboczo zwanym „ślepym”. Oznacza to, że nie ma ono własnego okna. Aby doświetlić to wnętrze naturalnym światłem architekci zaprojektowali duże przeszklone drzwi przesuwne, które prowadzą do dwóch sypialni. Dzięki takiemu rozwiązaniu do kuchni i jadalni światło dzienne przenika nawet przy zamkniętych drzwiach. Także w tej części wspólnej udało się wygospodarować miejsce na pożyteczne schowki.

W dużej zabudowie znalazło się również miejsce na pralkę. W jasnej łazience powierzchnię dodatkowo powiększają lustra, które kryją kolejne schowki. Znalazło się tu miejsce na kabinę prysznicową i bidet. W jednej i drugiej sypialni znalazło się miejsce na wygodne łóżko i kolejne zabudowy. Dzięki temu każdy z użytkowników mieszkania ma swoje własne miejsce na przechowywanie prywatnych rzeczy.

architekt: Przemysław Lisiecki i Jakub Szeląg
współpraca projektowa: Elżbieta KuźniackaProwadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 7.

Zobacz 7.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Deko Rady - Odcinek 3

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here