103
4.7
(3)

Co w odcinku 6.

Kuchnia została odświeżona i „ugładzona” przez pozbycie się zielonych frontów. Dzięki frontom w neutralnym kolorze jest ona estetyczną kontynuacją salonu. Z tego wnętrza zniknął też niefunkcjonalny barek, który został zastąpiony przez praktyczną, nowoczesną, przeszkloną zabudowę. Salon zyskał zupełnie nowe życie. Beże zostały zastąpione przez biel i szarości. Monochromatyczne barwy są tylko bazą dla mocniejszych kolorów, jak turkus i czerwień.

Co z metamorfozą salonu?

W salonie udało się też wygospodarować miejsce do pracy dla Łukasza i kącik jadalniany. Największą metamorfozę we wnętrzu przeszły łazienka i sypialnia. Pierwsze z pomieszczeń zostało zmniejszone kosztem tego drugiego. Dzięki przesunięciu ściany udało się zyskać miejsce w sypialni nie tylko na łóżeczko dla dziecka, ale też na funkcjonalną szafę wnękową. Sypialnia jest nowoczesna, prosta i estetyczna.

Czarno-biała komiksowa fototapeta doskonale wpisuje się w to wnętrze. Nasi inwestorzy nie zamierzali wtłaczać córki w różowe ramy słodkich dziewczęcych klimatów. Łazienka, mimo zmiany metrażu, również zyskała na funkcjonalności. W tym wnętrzu także nie zabrakło miejsca na praktyczne schowki. W przedpokoju również pojawiła się praktyczna zabudowa, która może pomieścić wszystkie skarby właścicieli mieszkania.

Mieszkanie urządzone wcześniej przez inwestorów, zyskało dziś zupełnie nowego charakteru. Co najważniejsze, jest teraz gotowe na przyjęcie jeszcze jednego członka rodziny.

Projekt: Dominika Wojciechowska
Prowadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 6.

Zobacz 6.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Kompozycja z ramek na ścianie. Jak je powiesić? [WIDEO]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here