s5
5
(1)

Znajdują się tu między innymi rustykalny stół, betonowe lampy a także piękny i obłędnie wygodny fotel. Dzięki cegle udało się do tego wnętrza przemycić także część Norwegii, która jest tak bliska sercu naszej inwestorki. Kontrastem dla tej surowej ściany jest klasyczny, masywny biokominek. Styl skandynawski mocno zaznacza się w przypadku aneksu kuchennego. Biel szafek i błyszczące płytki nad blatem sprawiają wrażenie schludnej i uporządkowanej przestrzeni. Nasza inwestorka pomyślała również o zaaranżowaniu miejsca dla swoich gości.

Jak urządziliśmy pokój gościnny?

W pokoju gościnnym umeblowanym bardzo schludnie i prosto, nie zabrakło elementów, które ocieplają to wnętrze. Barwne poduszki i pomarańczowy fotel wnoszą do pomieszczenia odrobinę koloru. Również łazienka dla gości została urządzona gustownie i ze smakiem. Stylizowana na typowo angielski klimat umywalka, klasyczne płytki na ścianie i piękna mozaika na podłodze przywodzą na myśl styl inspirowany wyglądem londyńskiego metra. Prywatna sfera mieszkania naszej inwestorki, czyli sypialnia, garderoba i łazienka są utrzymane w jasnej kolorystyce.

Co z łazienką?

W łazience wzrok przyciągają praktyczna wanna ze stopniami i szafki w rustykalnym stylu. W sypialni także królują ład i prostota. Na tle białych ścian wybija się tu intensywny odcień pomarańczu, który ociepla to wnętrze. W efekcie metamorfozy powstało wnętrze wyjątkowe, niepowtarzalne i pełne unikatowych dekoracji i pamiątek. Nie jest to wnętrze w typowo skandynawskim stylu, jednak klimat dalekiej Północy mocno zaznacza się w niektórych pomieszczeniach.

W mieszkaniu przeplatają się elementy rustykalne, jak betonowe lampy czy ława, z elementami stylu klasycznego, którego reprezentantem jest piękny,masywny kominek. Dzięki fantastycznym, designerskim dodatkom wnętrze nabrało bardzo indywidualnego charakteru. Widać tu nie tylko rękę projektanta, ale też samej właścicielki mieszkania. Najważniejsze jest bowiem, by nasza inwestorka, mimo wielu lat spędzonych poza granicami kraju, czuła się tu jak w domu.

  Aranżujemy domowe SPA

Projekt: Maciej Bogaczewicz
Prowadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Zobacz 5.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here