32
5
(3)

Co w odcinku 4? Jakie metamorfozy wnętrz zostały przeprowadzone?

Duże lustra optycznie powiększyły tę przestrzeń. Sypialnia idealnie wpisuje się w styl skandynawski. Chłodny klimat tego wnętrza podkreślają: proste białe łóżko, jasna cegła za wezgłowiem, szarości na ścianie i industrialne kinkiety. Barwny obraz nad łóżkiem,ciekawe stoliki nocne i drewniana podłoga zdecydowanie ocieplają to surowe wnętrze. W sypialni znalazło się również miejsce dla niewielkiej ale funkcjonalnej garderoby.

W salonie króluje charakterystyczny dla stylu eklektycznego mix stylów, wzorów, faktur i kolorów. Beton strukturalny konkuruje ze ścianą z rustykalnej cegły. Całość ociepla drewniana podłoga. Spotykamy tu także wiele elementów charakterystycznych dla stylu skandynawskiego, jak nowoczesne plakaty, prosta sofa, kolorowy dywan i postarzany regał w rustykalnym stylu. Salon i aneks kuchenny oddziela betonowa wyspa połączona z drewnianym stołem.

Nowoczesne, żółte lampy zawieszone nad stołem wnoszą do wnętrza odrobinę stylu industrialnego. Prosta biała zabudowa w kuchni i drewniany blat przywodzą na myśl chłodną klimatycznie, ale gościnną i domową atmosferę Północy. Czarno-biała mozaika na podłodze łączy kuchnię i przedpokój. Przedpokój to gratka dla fanów awangardy. Czarno-biała mozaika na podłodze i monochromatyczna fototapeta przedstawiająca las doskonale ze sobą współgrają.

Projekt: Maciej Bogaczewicz
Prowadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 4.

Zobacz 4.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Kuchnia szyta na miarę, czyli sprzęt do zabudowy

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here