21
5
(1)

Co w odcinku 3.

Kolorystyka wnętrza utrzymana jest w monochromatycznych barwach. Całość ociepla drewniana podłoga w miodowym odcieniu i kolorowe akcenty. W części dziennej znalazło się miejsce dla klasycznej, prostej kanapy i minimalistycznego stolika. Wnęka na telewizor jest jednocześnie praktyczną zabudową, dzięki której łatwiej można utrzymać porządek w mieszkaniu. Druciane krzesła i prosty, biały stół w części jadalnianej doskonale korespondują z resztą wnętrza. Designerska lampa nad stołem jest kropką nad „i” całej aranżacji.

Szary kamień na ścianie podkreśla surowy charakter wnętrza. Łączy on dwie strefy – pokój dzienny i kuchnię. Grafitowa zabudowa prezentuje się nowocześnie i elegancko. Jej surowy charakter przełamują szafki z drewnianymi frontami w ciepłym, jasnym odcieniu. Szary kamień stanowi również podstawę w aranżacji łazienki. Tu znów dominuje prostota i nowoczesne rozwiązania.

Wnętrze rozjaśnia biała zabudowa i duże, proste lustro. Praktyczne schowki znalazły się również w sypialni. Białe fronty idealnie korespondują z minimalistycznym, prostym łóżkiem w tym samym kolorze. Ścianę za łóżkiem zdobi znana nam już struktura z kamienia, której chłód, podobnie jak w salonie, przełamuje drewniana podłoga.
Jest nowocześnie, prosto i zarazem stylowo.

architekt: Przemysław Lisiecki, Jakub Szeląg
współpraca projektowa: Elżbieta KuźniackaProwadzący: Natalia Świtalska, Maciej Bogaczewicz

Galeria odcinka 3.

Zobacz 3.odcinek Dekorad

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Deko Rady - Odcinek 2

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here