11
5
(1)

Niewielkie mieszkanie na nowoczesnych warszawskim osiedlu kupione wprost od dewelopera. Właścicielką tego mieszkania jest kobieta, singielka w wieku średnim. A bohaterem tej aranżacji jest jej niezwykle nowoczesne, minimalistyczne mieszkanie w bardzo męskim stylu. Jak urządzić takie wnętrze?

Minimalistyczne mieszkanie w męskim stylu

Minimalizm tego mieszkania widać już od progu. Utrzymana w monochromatycznych barwach kolorystyka, brak zbędnych mebli, dodatków – gładkie fronty szafek kuchennych i zabudowych w pokoju dziennym. Salon z aneksem wyglądają dość surowo. Zarówno czarne fronty w kuchni, jak i ściana z kamienia w salonie. Prosta klasyczna sofa, niewielki – równie prosty stolik i nowoczesna, ale doskonale wpisująca się w styl minimalistyczny, lampa. Całość ociepla jedynie drewniana podłoga i fronty szafek kuchennych.

Biały stół z drucianymi krzesłami to kącik jadalniany. Tu również nie ma miejsca na zbędne dekoracje i detale. Jedyną ozdobą jest tutaj nowoczesna lampa nad stołem o bardzo ciekawym kształcie. Tylko ona wyłamuje się z tego ascetycznego, minimalistycznego stylu.
Łazienka jest równie surowa, co reszta mieszkania. Tu również króluje szary kamień. Biała szafka pod umywalkę jest jedyną ozdobą w tej nowoczesnej minimalistycznej łazience.

W minimalistycznej sypialni również nie mogło zabraknąć kamienia. Jest to element spójny w całym tym wnętrzu. Znalazło się tu miejsce na praktyczną zabudowę, proste łóżko i designerski stolik nocny wraz z nowoczesną lampę. Ciepła dodaje wnętrzu drewniana podłoga.

Jest nowocześnie, prosto i zarazem stylowo. Na pierwszy rzut oka mieszkanie wygląda, jakby było własnością mężczyzny, a nie kobiety. A oto efekt tej aranżacji.

Zobacz też nasze wideo z aranżacji minimalistycznego mieszkania dla singielki w średnim wieku.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here