Panele_na_scianie6
4.3
(6)

Nowoczesne mieszkanie ze ścianą z paneli

Salon z aneksem w stylu nowoczesnym

Wnętrze to miało być urządzone w stylu nowoczesnym, ale też minimalistycznym. Stąd też w kuchni białe fronty na wysoki połysk są jedyną ozdobą tego wnętrza. Czarny blat doskonale kontrastuje z jasnymi szafkami. Salon i kuchnię oddziela niejako piękny biały stół z czarnymi krzesłami. Wzrok przyciąga piękna, pięciokolorowa lampa nad stołem. W salonie znalazło się miejsce dla klasycznego, szarego narożnika i dużej lampy z czarnym kloszem. Ścianę telewizyjną, naprzeciw narożnika ozdobiono panelami, tymi samymi, które znajdują się na podłodze.

Długi szary korytarz łączy salon i kuchnię z pozostałymi dwoma pokojami i dwoma łazienkami.

Łazienka z betonem w roli głównej

W niewielkiej łazience dla gości znalazło się miejsce na niewielki, ale wygodny prysznic, nowoczesną umywalkę i toaletę. We wnętrzu zdecydowanie króluje beton – duże betonowe płytki ceramiczne na ścianie doskonale współgrają z niewielkimi, prostokątnymi czarnymi płytkami, które pięknie odbijają światło, ukazując swoje dekoracyjne załamania.


 

Panele drewniane na ścianie

Panele podlogowe doskonale sprawdzą się także, jako ozdoba ściany, zwłaszcza, gdy zależy nam na optycznym powiększeniu wnętrza. Przedłużenie paneli podłogowych na ścianie sprawia, że wnętrze wydaje się „wyższe” a co za tym idzie również większe. Ponadto drewno na ścianie – w każdej postaci, czy to paneli czy też desek ociepla wnętrze. Właśnie taki efekt chcieliśmy uzyskać w przedstawionej wyżej aranżacji wnętrz.

Zobacz inne wnętrza, w których na ścianie pojawiły się panele lub też deski.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here