Pomarańcz we wnętrzu można uspokoić za pomocą bieli. Zobacz naszą aranżację.
5
(2)

Klimat domku w lesie świetnie podkreślił kamień dekoracyjny, którym został obłożony kominek. Wzrok przyciąga wszechobecny pomarańcz we wnętrzu. Jest on mocnym akcentem, dodaje ciepła i ożywia cały dom. Świetnie komponuje się z cegłą i kamieniem.

Spis treści artykułu:

Odważny pomarańcz w salonie z jadalnią

Przewodnim kolorem w salonie jest pomarańcz, który pojawił się na ścianach, a także pod postacią zasłon. Całość dopełniają pomarańczowe poduchy na łóżku i designerski puf w tym samym kolorze. Do rozjaśnienia salonu użyte zostały trzy kolory: biel, szarość i pomarańcz. Kominek to prosty, nowoczesny model – dwustronnie przeszklony.

W jadalnianej części salonu ustawiony został biały, nowoczesny stół oraz krzesła z wesołymi czerwonymi i szarymi poduchami. Stół to klasyka designu. Organiczna rzeźba mebla jest bezpretensjonalna, skromna i nieskomplikowana. Pozbawienie mebla zbędnych zdobień, jak i jego ukierunkowanie na naturalną stylistykę, inspirowaną przyrodą – zaowocowało doskonałym meblem.

Nad stołem pojawiła się metalowa, biała lampa wykonana z metalu, wyposażona w elegancki przewód w oplocie i emaliowaną podsufitkę. Nowoczesne krzesła plastikowe ujmujące subtelnymi, łagodnymi liniami i oryginalnym kształtem nawiązującym do kwiatu tulipanu. Wyściełane miękką poduchą to new design połączony z wygodą. Wnętrze rozjaśnia dodatkowo światło pięciu kinkietów.

Pamiętajmy, że wysoka temperatura barwy pomarańczowej może z czasem wywoływać niepokój. Należy więc zrównoważyć ją dużymi płaszczyznami neutralnych szarości, beżów czy bieli.

Nowoczesna biała kuchnia z czerwoną cegłą

Kuchnia jest biała, nowoczesna, z szafkami o szklanych frontach, wyposażona w funkcjonalne sprzęty AGD. Jasny gres na podłodze dodatkowo rozjaśnia wnętrze. Jedynym mocnym akcentem kolorystycznym jest płytka imitująca cegłę naturalnej barwy na ścianach.

Na oknach pojawiają się rolety rzymskie i zasłony. Roleta rzymska, która układa się w eleganckie fałdy dzięki wszytym w poziome kanaliki plastikowym rurkom.


Projektant: Maciej Bogaczewicz:

   Jaki kolor okien wybrać?

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here