Pokazujemy, jak urządzić salon w stylu eko i zrobić ścianę z bialej boazerii.
5
(2)

Spis treści artykułu:

Jak urządzić  salon w stylu eko?

Wszystko co nas otacza jest niekończącym się źródłem inspiracji, również w aranżacji wnętrz. Styl eko, czyli naturalne materiały, zacieranie granicy dom-ogród, kolory ziemi są najbardziej pożądanymi i cieszą się nieustającym zainteresowaniem.

Naturalne elementy w salonie przejawiają się w pomieszczeniach w postaci dekoracji, w obiciach mebli wykorzystujących tkaniny bawełniane, welurowe i aksamitne nadając pomieszczeniom nutkę przytulności i nostalgii. Zobacz, jak urządzić salon w stylu eko.

Sposób na białe deski na ścianie w stylu eko

Wystarczy jedna ściana z desek pomalowanych na biało, by zyskać jasne, świetliste wnętrze niezależnie od pory dnia i roku. Drewniana płaszczyzna ściany wnosi do wnętrza spokój. Jest pięknym tłem dla ciemnej, masywnej komody i kominka. Nadaje aranżacji wyraźnie ekologiczną nutę. To proste rozwiązanie sprawia, że przestrzeń zyskuje nową jakość, sprzyja relaksowi.

Aby deski długo cieszyły nasze oko nie należy zapominać o okresowej renowacji. Te pokryte woskiem, bejca czy emulsją wymagają odświeżenia co 5-8 lat . Bielenie oszlifowanych desek boazeryjnych białą emulsją akrylową to wykończenie, które gwarantuje niesamowity, ciepły efekt jasnego i przytulnego pomieszczenia. Dzięki nim aranżacja salonu nabrała zdecydowanie charakter wnętrz eko.Zobacz inne wnętrza eco:Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Łazienka w stylu eko. Wnętrze blisko natury

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here