Zobacz nasz pomysł na wnętrze w stylu orientalnym. Zajrzyj do galerii po więcej inspiracji.
5
(2)

“Styl orientalny zawsze na czasie, dzięki swoim różnym obliczom. od prostych form, przez szlachetne materiały po wyraziste zdobienia”

Styl orientalny jest ostatnimi czasy niedoceniany. Walory tego stylu z pewnością docenią projektanci wnętrz i koneserzy. Właśnie z połączenia fantazji inwestorów i wiedzy oraz umiejętności projektanta powstała ta aranżacja salonu w stylu orientalnym.

Jak urządzić salon w stylu orientalnym?

Rozmaitości z Bliskiego czy Dalekiego Wschodu stworzą we wnętrzu orientalny styl, i nie potrzebujemy ciężkich, kolonialnych mebli, aby wykreować naturalny, egzotyczny klimat. Dzięki lampionom, świecom, tkaninom (jedwabie, len) czy elementom z egzotycznego drewna sprawimy, że wnętrze będzie miękko otulone światłem i w eteryczny sposób przywiedzie na myśl odległe zakątki.

Jakie kolory w stylu orientalnym?

Kolory, wbrew pozorom, nie muszą być intensywne i krzyczące, świetnie wpiszą się w taką stylistykę beże, brązy, szarości i błękity. Proste sofy w biało-błękitnej tkaninie, plecione pufy z okrągłymi poduchami, drewniane świeczniki, „przerośnięte” wazony, dekor na ścianie, tak niewiele potrzeba, by wykreować orientalną przestrzeń. Nieprzeładowana, harmonijna całość. Zrównoważona monochromatycznością. Piękna i inspirująca.Zobacz inne aranżacje w stylu orientu


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here