Jak urządzić salon w nietypowym stylu? Oto nasz pomysł na wnętrze inspirowane Dzikim Zachodem.
5
(1)

Rewolwerowcy, pościgi konne, niezwyciężeni kowboje i dzielni szeryfowie – to jedne z pierwszych skojarzeń, jakie przychodzą na myśl, gdy słyszysz hasło: Dziki Zachód. Jeżeli szukasz oryginalnego pomysłu na aranżację salonu, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nie musisz jechać do Stanów Zjednoczonych, aby wyczarować klimat westernów w swoim domu.

Jak zaaranżować wnętrze salonu, które będzie przypominało styl Dzikiego Zachodu? Zobacz nasze inspiracje!
Dekoria.pl, dekoracja ścienna Horse

Jak sprawić, żeby pokój dzienny stał się niecodzienny? Wystarczy podjąć decyzję o zmianie wystroju wnętrza razem z Dekoria.pl, a reszta potoczy się szybko jak rodeo. Rezultat będzie natomiast tak stylowy, jak Clint Eastowood w roli rewolwerowca w jednym ze swoich filmów.

Tym razem na warsztat bierzemy nieskrępowane inspiracje Dzikiego Zachodu z domieszką nowoczesności, które łatwo wprowadzisz na domowy grunt.

Zobacz, gdzie kupić dekoracje i dodatki do wnętrz rodem z Dzikiego Zachodu.
Dekoria.pl, obrazy Horse I i II

Spis treści artykułu:

Jak zostać pogromcą dzikich koni?

Konie to majestatyczne i piękne zwierzęta. Możesz cieszyć się ich widokiem w swoim salonie – obraz przedstawiający konie lub dekoracja ścienna w postaci rzeźby Horse, wykonana ręcznie z egzotycznego drewna tekowego, stanowią świetny sposób na udomowienie koni.

Postaw kawę na ławę (oryginalną)

Jednym z obowiązkowych elementów w salonie jest stół. Na Dzikim Zachodzie zasady są jednak po to, żeby je łamać, i to w nowoczesnym stylu. Zamiast tradycyjnego stołu, wybierz ławę Meja z drewna tekowego z recyklingu, połączonego ze szklanym blatem. Taki mebel w naturalny sposób stanie się głównym bohaterem wnętrza. Jeżeli chcesz dodatkowo podkreślić charakter stylizacji, jaki niesie ze sobą Dziki Zachód, zwróć uwagę na celowo postarzane dodatki np. wiszącą lampę Marga z drewnianym kloszem i metalowym gwintem, który wygląda niczym pokryty rdzawymi śladami.

Szukasz drewnianego stolika kawowego rodem z Dzikiego Zachodu? Zobacz, gdzie go kupić.
Dekoria.pl, ława Meja
Inspirujące dodatki i dekoracje do wnętrz rodem z Dzikiego Zachodu. Zobacz, gdzie je kupić.
Dekoria.pl, lampa wisząca Marga

Na Dzikim Zachodzie zawsze jest czas na relaks

Ulubiona książka lub czasopismo, kubek gorącej herbaty z imbirem i cytryną oraz ciepły koc – to wystarczy, żeby oderwać się od codziennych obowiązków i odpocząć. W takich chwilach czas płynie własnym rytmem i choć mówi się, że szczęśliwi go nie liczą, warto wiedzieć, która jest godzina, zwłaszcza jeśli wskazówki zegara Chester tykają równo w rytmie Dzikiego Zachodu.

  AnOther DESIGN światowe grafiki
Wprowadź do swojego wnętrza odrobinę klimatu z Dzikiego Zachodu za pomocą dodatków i dekoracji. Zobacz je u nas!
Dekoria.pl, zegar Chester

Jeżeli chcesz, by wszystko miało swoje miejsce w salonie, gazetnik Goat Lether, nawiązujący materiałem do okazów dzikiego bydła, pomoże Ci zapanować nad niesfornymi gazetami i książkami.

Wnętrza rodem z Dzikiego Zachodu doskonale uzupełnią dodatki, jak ten gazetnik. Chcesz wiedzieć, gdzie go kupić? Zajrzyj do nas!
Dekoria.pl, gazetnik Goat Lether

A gdy już skończysz aranżację salonu, usiądź wygodnie w skórzanym fotelu z dekoracyjnymi ćwiekami, otul się miękkim kocem Cotton Cloud w kolorze ciemnego brązu i obejrzyj nowy jesienno-zimowy katalog Dekoria.pl. Znajdziesz w nim wiele ciekawych inspiracji do wnętrz w każdym stylu.

Skórzany fotel nada wnętrzu salonu niepowtarzalny klimat. Zobacz, gdzie kupić ten mebel.
Dekoria.pl, fotel skórzany William Brown

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here