0
()

Osiedla mieszkaniowe wydają się być idyllicznymi miejscami umożliwiającymi prowadzenie doskonałego życia. Dobrze utrzymane ogrody i naturalne pasy zieleni, uporządkowana organizacja usuwania odpadów, mieszkańcy reprezentujący wszystkie grupy wiekowe – Osiedle Nowy Horyzont oferuje to wszystko i wiele więcej. Dlaczego jeszcze warto zamieszkać przy ul. Łomnickiej we Wrocławiu?

Bezpieczeństwo

Jednym z największych atutów nowych osiedli mieszkaniowych we Wrocławiu jest bezpieczeństwo. Tworzenie mniejszych wspólnot i dzielenie się na grupy wewnątrz poszczególnych budynków powoduje, że sąsiedzi dbają o siebie nawzajem. Wizyta osób z zewnątrz zawsze jest przez kogoś odnotowana, a niepokojące hałasy zostają szybko zgłaszane. Różnorodność wiekowa również sprawia, że każdy może znaleźć grupę, do której może przynależeć – zarówno młode rodziny, jak i dzieci czy osoby starsze. Budowanie wspólnoty jest najważniejszą zaletą kameralnych osiedli – zauważają eksperci z geogrupa.pl

Różnorodne mieszkania

Każda rodzina ma zupełnie inne potrzeby, dlatego na Osiedlu Nowy Horyzont usytuowano mieszkania, które mają różne układy i wielkości. Jest to dobra wiadomość dla wszystkich tych, którzy są znudzeni przeglądaniem ciągle takich samych ofert, nawet jeśli pochodzą one od innych deweloperów. Na Łomnickiej we Wrocławiu swoje wymarzone cztery kąty znajdą nawet najbardziej wymagające osoby.

Dostępne tu są kawalerki oraz dwu-, trzy-, czteropokojowe mieszkania. W poszczególnych kategoriach znajdują się lokale o innym układzie czy wielkości konkretnych pomieszczeń. Dzięki temu zarówno rodzina, której zależy na dodatkowej łazience lub jak i osoba, która chce wygospodarować miejsce na gabinet, także będzie zadowolona z oferty Nowego Horyzontu.

Spokój i bliskość natury

Życie na osiedlu w Stabłowicach zachęca do sąsiedzkiego zaangażowania, dlatego też wielu deweloperów projektuje swoje przestrzenie właśnie z tą myślą. Przestrzenie publiczne w centralnych miejscach zbierają mieszkańców, służą dzieciom do zabawy, pozwalają zaczerpnąć świeżego powietrza i słońca, stając się sercem i duszą osiedla. Możliwość przebywania poza największym natężeniem ruchu samochodowego to świetne rozwiązanie dla wszystkich tych, którzy cenią sobie ciszę i bliskość natury. Z drugiej strony Osiedle Nowy Horyzont jest dobrze skomunikowane z resztą Wrocławia, więc dojazd nawet na drugi koniec miasta nie zajmuje dużo czasu. To wszystko sprawia, że osiedle na Łomnickiej jest dobrym wyborem zarówno dla młodych rodzin, jak i studentów czy osób starszych.

  Fotowoltaika i kocioł elektryczny czyli oszczędne ogrzewanie elektryczne

Oferta Geogrupa – Deweloper Wrocław

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here