Kolory w kuchni? Jeżeli intensywne barwy to tylko w detalach! Zobacz nasz pomysł na kuchnię z limonką.
4.5
(2)

Szkło na ścianie w kuchni to funkcjonalne i efektowne rozwiązanie. Gładka, błyszcząca powierzchnia szkła idealnie sprawdza się w małej kuchni, ponieważ daje efekt przestronności i lekkości. Optycznie powiększa i rozświetla pomieszczenie. Jest to świetna opcja dla kuchni połączonej  z salonem, ponieważ wymaga ona nieco większej dyscypliny stylistycznej. Szkło jest bardziej neutralne od płytek, dlatego pasuje do otwartej kuchni, którą dopasowujemy do wystroju salonu.

Spis treści artykułu:

Szkło bezbarwne i barwione w kuchni zda egzamin

Szkło bezbarwne ukaże fakturę ściany, np. cegły, szkło matowe będzie neutralnym wykończeniem, lakierowane lub barwne da gładką płaszczyznę koloru, a szkło z nadrukiem sitodrukowym będzie pełnić rolę obrazu. Taki wybór opcji pozwoli zrealizować  dowolne projekty kuchni.

Gdzie pasuje szkło?

Szkło pasuje do nowoczesnych, minimalistycznych aranżacji. Dodatkowym plusem jest łatwość utrzymania go w czystości, aczkolwiek przeciwnicy szkła twierdzą, że widać na nim każdą krople wody, szczególnie w okolicach zlewu i kuchenki. Minusem może okazać się również cena, szkło hartowane, które odporne jest na uderzenia to kwota ok.500-zł/metr kwadratowy.Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Modne drzwi przeszklone - modele, które rozjaśnią Twoje wnętrza

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here