Czarne fronty w kuchni to odważne rozwiązanie. Zobacz jak rozjaśnić ciemne meble w kuchni,
5
(1)

Czarna kuchnia wygląda niezwykle stylowo i elegancko. Podstawowym jej minusem jest jednak to, że może ona zaciemniać wnętrze. Kolor czarny pochłania światło, w związku z czym ciemne fronty w kuchni nie sprawdzą się w małych pomieszczeniach.

Na kuchnię w tym kolorze można sobie pozwolić w przypadku aneksu kuchennego. Jednak i przy takim rozwiązaniu trzeba w jakiś sposób rozjaśnić ciemne fronty. Jak zaaranżować małą kuchnię z czarnymi frontami?

Czarna kuchnia – jak ją rozjaśnić?

Nie wszyscy mają odwagę na czarne fronty w kuchni. Ten kolor w kuchni nadaje meblom elegancji i dostojności, dzięki czemu czarna kuchnia zawsze będzie wyglądać stylowo i nowocześnie. Meble w ciemnych barwach wymagają jednak rozjaśnienia.

Czym ożywić czarne fronty w kuchni? Idealnym kontrastem dla czerni frontów kuchennych jest oczywiście biel. Kolor ten może pojawić się w dodatkach lub pod postacią białych frontów. Biało-czarna kuchnia wygląda bardzo nowocześnie. Czarne fronty w kuchni można również rozjaśnić i ocieplić za pomocą drewna. Rząd szafek z drewnianych frontów idealnie komponuje się z grafitowymi frontami w naszej małej kuchni.

Zapraszamy do galerii.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Sięgaj wyżej! Na czym polega Space Step - nowość do wnętrz od Blum?

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here