Biała kuchnia nie musi być nudna. Zobacz jak zaaranżowalismy to wnętrze.
5
(2)

Największym zarzutem wobec białej kuchni jest to, że jest ona zimna i surowa. Białe fronty w kuchni można jednak odpowiednio wystylizować i oprawić, aby kuchnia nie wydawała się bez wyrazu i charakteru. Jak przełamać biel frontów?

Biała kuchnia i drewno

Biała kuchnia jest przede wszystkim transparentna i dzięki temu łatwo można zmieniać jej styl. Jednak chłód bijący od wypolerowanych, błyszczących białych blatów również może się znudzić. Biały kolor ścian w kuchni sprawdzi się idealnie we wnętrzach nowoczesnych, ale też klasycznych, jak np. w stylu francuskim. Entuzjastom tego drugiego polecamy szczególnie łączenie białych frontów z drewnem. Projektanci starają się aby tradycyjny charakter drewna ocieplił i nadał odrobiny klasycznego stylu białej kuchni. W tym celu stosuje się drewniane blaty czy korpusy wykonane z drewna, które imitują ramy szafek. Częstym rozwiązaniem jest też na przykład połączenie kuchennej bieli z drewnianą podłogą i meblami.
Oto nasze pomysły na ocieplenie białych frontów za pomocą drewna.

Biała kuchnia z kolorowym akcentem

Innym rozwiązaniem na nadanie charakteru białej kuchni jest połączenie jej z kolorowym szkłem między szafkami. Dzięki takiemu rozwiązaniu kuchnia nabierze odrobiny ciepła. Takie samo zadanie spełni również kolorowa ściana zaraz w sąsiedztwie białej kuchni. Transparentność bieli można wykorzystać na kilka różnych sposobów. Kolorowe dekoracje w kuchni, które można swobodnie wymieniać, świeże zioła w doniczkach czy misa pełna kolorowych owoców to tylko kilka pomysłów na ożywienie białych kuchennych frontów.

Zainspiruj się naszymi pomysłami na ożywienie wnętrza białej kuchni za pomocą kolorowych dodatków.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Białe fronty w kuchni

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here