Remont tanio i wygodnie? To możliwe! Podpowiadamy, jak urządzić małą łazienkę.

Aranżacja małej łazienki jest bardzo prosta, należy pamiętać o kilku złotych zasadach a mała powierzchnia zostanie perfekcyjnie zagospodarowana ergonomicznie i stylistycznie. Zobacz, jak urządzić małą łazienkę, żeby było niedrogo i wygodnie.

Płytki w małej łazience

Chłodna, jasna kolorystyka doskonale powiększy wizualnie przestrzeń. Tak samo zadziałają gładkie płytki łazienkowe z cienką fugą, duże lustra, dobre oświetlenie w łazience oraz ukryte schowki – zestaw podstawowych sztuczek powiększających mała łazienkę. W małej łazience prysznic najwygodniej umieścić w rogu pomieszczenia. Program minimum to wolne miejsce o wymiarach 7-x70cm.

Prysznic i umywalka w małej łazience

Aby nie zabierać cennego miejsca zrezygnujmy z brodzika na rzecz kratki odpływowej z odpowiednim spadkiem. Małą łazienka zmusza do kompromisów, ale nie mogą one odbywać się kosztem wygody. Dlatego zamiast zamykanej kabiny prysznicowej wybierzmy opcję z zasłoną, nie będzie tak ograniczać swobody ruchów jak zamykane drzwi.

Umywalka. Jej minimalna szerokość to 45-50 cm, a głębokość 40cm. Wybierzmy do niej baterię naścienną lub baterię z wylewką wyciąganą, wygodniej jest wówczas umyć głowę lub napełnić wiadro wodą.

Gdzie kupić dekoracje do małej łazienki?

Dekoracje do łazienki znajdziemy a outletach łazienkowych. Końcówki kolekcji w niezwykle okazyjnych cenach pozwolą nam na tanie urządzenie łazienki. Pchle targi również mogą okazać się pomocne przy kupowaniu luster czy oświetlenia. Bardzo stylowo, klimatycznie dobrej cenie.


Jak urządzić małą łazienkę: tanio i wygodnie
4.8 (95%) 4 ocen

7 KOMENTARZE

  1. Witam,
    A czy jest możliwość przybliżenia konkretnego modelu tych płytek ponieważ Tubądzin posiada ich mnóstwo i ciężko go odnaleźć?
    Pozdrawiam.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here