cytat_01_twojainspiracja
5
(2)

cytat_01_twojainspiracjaNapisy na ścianie w formie dekoracji to bardzo uniwersalne rozwiązanie, które odnajdzie się praktycznie w każdym wnętrzu. Można je śmiało wykorzystać zarówno w salonie, sypialni, przedpokoju czy kuchni. Idealnie sprawdzi się także we wnętrzu urządzonym w stylu skandynawskim, ale również w ogromnej przestrzeni loftowej.

Z reguły napisy umieszczone na ścianie spełniają podwójną funkcję. Oprócz tej podstawowej, czyli dekoracyjnej, napisy są również swego rodzaju motywatorem. Na własnej ścianie możemy przecież umieścić co nam się żywnie podoba. Może to być na przykład lista miejsc, które chcemy odwiedzić, albo napis z prostym przekazem „Have a good day”. Aby umieścić taki napis nie musimy przeprowadzać generalnego remontu. Wystarczy zaopatrzyć się w odpowiednią naklejkę ścienną, dzięki której łatwo i szybko odmienimy nasze ściany.

„ Montaż naklejki o wielkości 100cm zajmuje około 15 minut. Jest to stosunkowo prosta czynność, która nie wymaga fachowej wiedzy. Dodatkowym plusem jest to, że podczas montażu naklejki ściennej niczego nie ubrudzimy.”

– mówi Krzysztof Olszewski z manufaktury TwojaInspiracja.pl

Wysoka trwałość naklejek dekoracyjnych

Warto podkreślić, że naklejki ścienne o wysokiej jakości są dekoracjami bardzo trwałymi. Posłużą na pewno przez wiele lat i nie stracą nic ze swojego uroku. Warto też zwrócić uwagę na to, aby naklejki ścienne nie były wydrukami na przeźroczystej folii. Takie dekoracje z reguły nie wyglądają zbyt dobrze.

„Naklejki ścienne z naszej manufaktury są wykonywane w technice wycinanej. Oznacza to, że nie posiadają żadnego tła. Dzięki temu po przeprowadzeniu prostego montażu prezentują się bardzo estetycznie. Dodatkowo matowa powierzchnia naszych naklejek sprawia, że idealnie łączą się z fakturą ściany.”

-dodaje Krzysztof Olszewski

Napisy umieszczone na ścianie w postaci naklejki ściennej posiadają jeszcze jedną zaletę. Mianowicie, w odróżnieniu od napisów wykonywanych za pomocą szablonu malarskiego, tutaj krawędzie liter są idealnie ostre. Naklejki ścienne to polecane rozwiązanie dla osób poszukujących trwałej, łatwej i szybkiej w montażu dekoracji. Duża ilość wzorów, kilkadziesiąt kolorów do wyboru oraz przeróżne wielkości – te cechy sprawiają, że wybranie odpowiedniego napisu na ścianę staje się banalnie proste.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here