Świeże kwiaty na stole wprowadzą do aranżacji wnętrza wiosenny klimat.
5
(2)

Każda pora roku inspiruje do zmiany wystroju wnętrza. Zimą w domu pojawiają się motywy bożonarodzeniowe, latem w wazonie pachną piękne świeże kwiaty, a na jesieni do wnętrz wprowadzamy żółcie, brązy i pomarańcze, które mają odzwierciedlać kolory spadających liści. Również wiosną nasz dom wymaga delikatnego odświeżenia. W zależności od możliwości finansowych i potrzeb, można przeprowadzić niewielką metamorfozę lub nieco większy remont. Oto nasze pomysły na odświeżenie mieszkania na wiosnę.

Pomarańczowy fotelDodatki w soczystych kolorach

Jeżeli nie zamierzasz wydawać dużej sumy pieniędzy na remont, możesz w bardzo łatwy i niedrogi sposób wyczarować wiosenny klimat w swoim domu. Wystarczy, że skorzystasz z naszej darmowej porady projektanta wnętrz. Wystarczą ci do tego celu jedynie dodatki, takie jak tkaniny oraz świeże kwiaty.

Wszystko opiera się jednak na zabawie kolorem. Wiosna kojarzy się z zielenią, gdyż właśnie o tej porze roku rośliny budzą się do życia. Warto więc zastanowić się nad zmianą koloru poduszek na sofie, zasłon czy dywanika przed kanapą na odcień zieleni. Również żółć, kojarzona z pięknym kolorem tulipanów, wprowadzi do naszego wnętrza wiosenny klimat. Dodatki w tych kolorach idealnie sprawdzą się we wnętrzach neutralnych – czarno-białych lub o charakterze industrialnym.

Oprócz tekstyliów warto również pomyśleć nad udekorowaniem domu świeżymi kwiatami. Nawet jeden tulipan w wazonie na stoliku kawowym będzie roztaczał dokoła siebie wiosenną aurę. Zamiast żywych kwiatów można również zastosować tekstylia z kwiatowym motywem.

Wielkie malowanie, czyli wiosenna aranżacja wnętrz

Jeżeli myślisz o poważniejszym odświeżeniu swojego wnętrza na wiosnę, warto zastanowić się nad niewielkim remontem. Już samo odnowienie koloru ścian, zakup nowych krzeseł do jadalni czy designerskiej komody lub fotela to doskonałe sposoby na aranżację wnętrza w wiosennym klimacie.

  Kolor żółty – dopełnienie nowoczesnych wnętrz

A oto nasze pomysły na wiosenne aranżacje wnętrz:

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here