Sprawdź, jakie oświetlenie do biura będzie najbardziej odpowiednie? Oto nasze porady.
5
(1)

Klasyczne oświetlenie do biura to typowe jarzeniówki, jednak coraz cześciej ustępują one miejsca bardziej designerskim lampom. Gdzie można kupić takie nowoczesne oświetlenie do biur i powierzchni firmowych? Z idealnym rozwiązaniem tego problemu przychodzi firma Spotline ze swoimi lampami z kolekcji Medo. Przeczytaj nasze darmowe porady projektanta wnętrz.

Oświetlenie do biura – na co zwracać uwagę?

Każde miejsce pracy wymaga odpowiednich warunków oświetleniowych. W pracy spędzamy osiem, a niekiedy więcej godzin dziennie i często jesteśmy odseparowani od światła dziennego. Dlatego też, gdy wybieramy oświetlenie do biura, powinniśmy się skupić na ważnych kwestiach, jak to czy lampa zapewnia nam wysoki komfort pracy. Częste użytkowanie takich lamp wymaga również tego, aby były one wykonane z materiałów najwyższej jakości. Jeżeli do tego w parze idzie również nowoczesny design, wówczas wnętrze biura nabiera ponadczasowego charakteru. Najnowsze rozwiązania do pomieszczeń biurowych to między innymi lampy z kolekcji Medo od Spotline, które spełniają wszystkie wymienione wyżej warunki.Medo od Spotline

Wiszące lampy Medo idealnie sprawdzą się w warunkach biurowych, po pierwsze ze względu na solidną konstrukcję, ale też źródło światła wysokiej jakości. Do wyboru mamy Medo w wersji okrągłej i prostokątnej w różnych kolorach (białym, czarnym, szarym i bordowym). W niższych wnętrzach lampa może zostać zainstalowana w formie plafonu. We wnętrzach z wyższym sufitem istenieje możliwość zainstalowania jej w formie lampy wiszącej, więc doskonale sprawdzi się na przykład nad stołem w salach konferencyjnych.

Jedną z niekwestionowanych zalet lamp Medo jest także ich energooszczędność – wszystkie modele lamp (MEDO PRO 90, MEDO PRO 60, MEDO 30, MEDO, 40, MEDO 60, MEDO 90) można kupić w klasie energetycznej od A do A++.

  Obrazy drukowane – hit czy kit?

Obejrzyj nasze aranżacje biurowe z lampami Medo w roli główniej i wybierz oświetlenie do swojego biura.

Spotline - dane teleadresowe

Kliknij, aby pobrać pełną ofertę produktów Big White 2017:
https://www.spotline.pl/pobierz/katalog-spotline-pdf.html

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here