Nowe mieszkania w Krakowie
5
(3)

Osoby chcące na stałe zamieszkać w Krakowie, stoją przed niełatwym wyborem jednej z 18 dzielnic. Do najatrakcyjniejszych rejonów miasta z pewnością można zaliczyć Krowodrza. Co przesądza o wyjątkowości tej dzielnicy i dlaczego warto zdecydować się na nowe mieszkanie na Krowodrzy?

Bliskość centrum przesądza o doskonałej lokalizacji Krowodrzy

Dla większości z nas bliskość punktów handlowo-usługowych, szkół i najlepszych miejskich atrakcji stanowi niewątpliwy atut przy wyborze swojego miejsca zamieszkania. Z tego względu Krowodrza są bardzo atrakcyjnym rejonem Krakowa, gdyż znajdują się zaledwie 2,5 km od ścisłego centrum miasta, a to z kolei sprawia, że tylko kilkunastominutowy spacer dzieli nas od Rynku Głównego.

Sąsiedztwo pełne zieleni

Osiedla nowych mieszkań na Krowodrzy w Krakowie, jak np., nowopowstająca inwestycja U Przybyszewskiego usytuowane są tuż obok słynnego Kopca Kościuszki i tym samym bardzo blisko Bielańsko-Tynieckiego Parku Krajobrazowego, co zapewnia nie tylko malownicze widoki, ale również stwarza doskonałą sposobność do uprawiania aktywności fizycznej na świeżym powietrzu.

Co więcej, liczne tereny zielone oraz zlokalizowany w pobliżu Ogród Zoologiczny to również idealne miejsca do aktywnego spędzania wolnego czasu w gronie rodzinnym.

Wysoki poziom bezpieczeństwa

Według statystyk policyjnych Krowodrza należą również do najspokojniejszych i najbezpieczniejszych krakowskich dzielnic. Decydując się na nowe mieszkanie na Krowodrzy możemy więc mieć poczucie, że zapewniamy sobie i swojej rodzinie bezpieczne miejsce do życia i rozwoju. Co więcej, nowe mieszkania na Krowodrzy zawsze powstają na zamkniętych osiedlach i posiadają dodatkowe zabezpieczenia w postaci monitoringu i całodobowej ochrony mieszkańców i ich mienia.

Miejsce przyjazne dzieciom

Planując powiększenie rodziny czy też posiadając małe dzieci, staramy się nie tylko wybrać lokalizację bezpieczną, ale również przyjazną i wspierającą rozwój pociech. Myśląc o zakupie nowego mieszkania na Krowodrzy nie sposób nie zauważyć licznych pobliskich przedszkoli, szkół i placów zabaw, które również budowane są przy nowopowstających osiedlach.

Również wspomniana wyżej bliskość terenów zielonych i licznych placówek rozrywkowych pozwala na umacnianie rodzinnych więzi podczas wspólnie spędzanego czasu.

Wysoka funkcjonalność nowych mieszkań na Krowodrzy w Krakowie

Za zakupem nowego mieszkania na Krowodrzy przemawia nie tylko doskonała lokalizacja, ale również wybór bez kompromisów. Nowe mieszkania na Krowodrzy w Krakowie pozwalają cieszyć się nowoczesnym wystrojem wnętrz i funkcjonalnym, współczesnym budownictwem.

Udogodnienia, takie jak podziemne miejsca parkingowe, windy czy tarasy to elementy, których próżno poszukiwać w przypadku mieszkań z rynku wtórnego. Co więcej, inwestycje o wysokim standardzie, mają do zaoferowania znacznie więcej, np. sauna fińska, siłownia czy specjalnie zaprojektowana przestrzeń sąsiedzka pozwalająca aktywnie spędzać wolny czas.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here