Płytki imitujące kamień
5
(2)

Płytki imitujące kamień jako materiał wykończeniowy

Płytki imitujące kamień to rozwiązanie, które znajdzie swoje zastosowanie zarówno w sypialni, jak i innych wnętrzach, takich jak łazienka, kuchnia, czy salon.

Tak naprawdę nic nie stoi na przeszkodzie, aby kamień znajdował się w każdym pomieszczeniu w domu. Wszystko uzależnione jest od indywidualnych preferencji, a także dostępności materiałów. Płytki imitujące kamień w salonie Hoff spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów.

Producent stara się, aby oferowane płytki będące imitacją marmur, czy granitu doskonale trafiały w gust klientów. Tego typu wykończenie sprawdzi się jako ściana za łóżkiem lub ściana telewizyjna. Warto zadbać, aby kamieniem wyłożona została ściana centralna, która skupia największą uwagę.

Obecnie płytki imitujące kamień to materiał wykończeniowy zarówno w przypadku pomieszczeń prywatnych, jak i pomieszczeń użytku publicznego.

Zalety płytek imitujących kamień

Do głównych zalet tego typu materiałów zaliczamy:

  • Atrakcyjną cenę (znacznie niższą niż cena naturalnego surowca),
  • Doskonały wygląd,
  • trwałość,
  • dostępność,
  • bogata gama kolorystyczna,
  • możliwość montażu zarówno na ścianach, jak i na podłodze,
  • łatwość montażu,
  • niebanalny styl.

Płytki imitujące kamień to znacznie tańsza forma kamienia na ścianę. Dzięki temu każdy, bez względu na zasobność portfela będzie mógł pozwolić sobie na takie rozwiązanie. Niestety naturalne surowce są drogie, a ich montaż wiążę się z ogromnym ryzykiem odpryśnięć i strat finansowych. Płytki w razie potrzeby można dosztukować, co sprawia, że to rozwiązanie staje się niebywale atrakcyjne.

Kolejnym atutem w tym przypadku jest doskonały wygląd, który wygląda niemal identycznie, jak zastosowanie naturalnych kamieni. Niebywałym atutem płytek imitujących kamień jest także dostępność. Płytki imitujące kamień w salonie Hoff z pewnością przypadną do gustu nawet najbardziej wymagającym klientom, którzy oczekują najwyższej jakości materiałów w najniższej cenie.

  Olejowanie desek tarasowych

Niekwestionowanym plusem tego rozwiązania jest także bogata gama kolorystyczna, dzięki której w dowolnym pomieszczeniu zastosować można na przykład płytki imitujące granit, czy marmur. Oczywiście płytki imitujące kamień można montować zarówno na ścianach, jak i podłogach.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

  1. Płytki imitujące kamień sa chyba o 70% tańsze od samego kamienia i do tego zaimpregnowane pod wilgoć w łazience, więc opcja idealna :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here