dziecko śpi pod kołdrą
5
(2)

Małe dziecko zdecydowanie najwięcej czasu spędza w swoim łóżeczku. Długi i komfortowy sen pozwala jego organizmowi szybko się rozwijać oraz jest gwarancją zdrowia i dobrego samopoczucia maluszka. Na rodzicach, ciąży z kolei obowiązek stworzenia dla swojej pociechy bezpiecznego i przyjaznego otoczenia do spania, do którego zalicza się nie tylko łóżeczko, ale także kołdra. Jednym z najlepszych, sprawdzonych wyborów są kołdry dla dzieci wykonane w technologii AllerGuard®, których specyfikę przybliżymy w tym artykule.

Czym wyróżnia się technologia AllerGuard® w kołdrach dziecięcych?

AllerGuard® jest opatentowaną technologią, która opiera się na stosowaniu tkanin wykonanych ze specjalnego mikrowłókna. Została opracowana głównie z myślą o osobach cierpiących na alergie, astmę oraz egzemę, świetnie nadaje się jednak dla każdego, kto pragnie zadbać o zdrowy i komfortowy sen, w tym w szczególności dla małych dzieci. Kołdry dla dzieci wykonane w ten sposób chronią przed szkodliwymi alergenami, zapewniając zdrowy, spokojny i komfortowy sen, tak istotny dla rozwoju dziecięcego organizmu.

Ponadto posiadają unikalną strukturę materiału, która jest szczelna, co chroni pościel przed przenikaniem do jej wnętrza roztoczy kurzu oraz alergenów. Jednocześnie kołdra oferuje doskonałą przepuszczalność powietrza i wilgoci, dzięki czemu idealnie sprawdza się do użytkowania całorocznego. Wypełnienie tych kołder dziecięcych jest wykonane w 100% z gęsiego puchu, który gwarantuje odpowiednią izolację cieplną oraz sprawia, że kołdry dla dzieci pozostają lekkie, miękkie i przytulne.

Dziecko - kołdry dla dzieci

Dlaczego warto wybrać kołdry dla dzieci z technologią AllerGuard®?

Idealna kołdra dziecięca powinna być dopasowana do wielkości łóżeczka, łatwa w pielęgnacji, mało podatna na zabrudzenia oraz na tyle trwała i solidna, aby posłużyła maluszkowi jak najdłużej. Wszystkie te kryteria spełniają właśnie te kołdry dla dzieci. Posiadają budowę kasetonową, wykonaną w technologii tzw. ciepłego szwu, który pełni dwojaką funkcję – z jednej strony zapewnia kołdrze lepsze właściwości termoregulacyjne, a z drugiej zapobiega przemieszczaniu się wypełnienia pomiędzy komorami. Zgrzewanie zamiast tradycyjnego szycia pozwala uniknąć powstawania dziurek na powierzchni materiału, przez które mogłyby przedostawać się roztocza i alergeny.

  Pokój młodzieżowy dla fana motoryzacji

Oprócz tego kołdry dla dzieci uszyte w technologii AllerGuard® posiadają jedwabistą, niezwykle przyjemną w dotyku powierzchnię, są leciutkie i bardzo łatwe w pielęgnacji. Nie wymagają częstego czyszczenia, gdyż ich powierzchnia brudzi się znacznie mniej niż w standardowych kołdrach. Rzadsze pranie kołdry przedłuża jej trwałość oraz gwarantuje zachowanie unikalnych właściwości materiału nawet do 10 lat.

W razie potrzeby mogą być prane w pralce w temp. 60 st. C z dodatkiem detergentów przeznaczonych do pielęgnacji puchu. Można je suszyć naturalnie lub w suszarce bębnowej w temp. 60 st. C przez 1,5 godziny. Kołdry te są całoroczne, co pozwala na zakup jednego, sprawdzonego rozwiązania i jego użytkowanie tak długo, jak to tylko możliwe.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here