Szukasz dodatkowcyh lamp do kuchni? Zobacz, gdzie kupić dodatkowe oświetlenie.
4.2
(5)

Główne światło w kuchni niekiedy nie wystarcza. Dlatego potrzebujemy wspomóc się dodatkowymi lampami. Jakie lampy i gdzie zamontować w kuchni, żeby zwiększyć jej funkcjonalność? Radzimy, gdzie kupić dodatkowe oświetlenie do kuchni.

Oświetlenie dodatkowe w kuchni – nad wyspą

Pozostałe strefy, jak strefa spożywania posiłków czy miejsce, gdzie trzymamy naczynia nie wymagają już tak dokładnego doświetlenia. Strefa spożywania posiłków, przy wyspie kuchennej, która ma służyć, jako stół, doskonale sprawdzi się oświetlenie wiszące, jak lampa Sphera projektu Carsten Witch od Spotline. Jest to -ledowa lampa wisząca o źródle światła SMD LED i dwóch średnicach do wyboru: 45 – 800 lm i 75 cm – 1200 lm. W komplecie do lamp jest również zasilacz led.

Oświetlenie blatu

Wykonana z aluminium lampa Q LINE doskonale sprawdzi się jako dodatkowe oświetlenie nad blatem.
Lampa w standardzie ma 151 cm długości, jednak można ja przedłużyć za pomocą dodatkowego łącznika wzdłużnego lub kątowego. Źródło światła, czyli świetlówka G5 T16 35 W, zapewni dokładne doświetlenie przestrzeni nad blatem. Ponadto do wyboru mamy 2 kolory – biała z chromem i naturalne aluminium z antracytem – tak, żeby z łatwością dopasować lampy do własnego wnętrza.
Bardzo popularnym pomysłem na doświetlenie blatu są również podszafkowe paski ledowe. Sprawdzą się one w zasadzie w każdej kuchni, nowoczesnej czy klasycznej. Występują w trzech wariantach kolorystycznych: białym, czarnym i srebrnoszarym.

Dodatkowe źródło światła, nie wymagające specjalnej instalacji elektrycznej

Jeżeli nie mamy specjalnie doprowadzonej instalacji elektrycznej, ale potrzebujemy oddatkowego źródła światła w kuchni, możemy skorzystać z ciekawego pomysłu firmy Spotline. Jest nim lampa Dio Flex Plug o źródle światła GU 10 i maksymalnie 50W. Wkładana do gniazdka lampka może służyć jako dodatkowe źródło światła, jeżeli mamy gniazdo prądowe do dyspozycji. W ofercie fimy możemy też znaleźć jeszcze inne lampki tego typu z oświetleniem ledowym.

  Urządzamy kuchnię! Lodówka z zamrażarką – jak wybrać tę najlepszą?

Wszystkie te lampy znajdziecie Państwo w sklepie Spotline.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.2 / 5. Ilość ocen: 5

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here