online-shop_button
0
()

Rośliny

Rośliny to podstawa każdego ogrodu. W naszej ofercie znajdują się nasiona rośli ozdobnych, uprawnych, ziół (jak bazylia, tymianek czy dziurawiec), nasion owoców (melon, poziomka, jagody), warzyw. Posiadamy też nasiona drzew i krzewów.

Trawy

Ofertę nasion uzupełniają trawy w wielu odmianach. W ofercie są się m.in. mieszanki wyspecjalizowanych traw sportowych, trawnikowych, ogólnego przeznaczenia. Posiadamy też trawy dla miejsc suchych oraz pastwiskowe. W ofercie mamy też środki do regeneracji trawników firm BIOPON i VILMORIN.

Nawozy i środki ochrony

Bez odpowiedniej pielęgnacji oraz wzmocnienia, a także ochrony rośliny mają mniejsze szanse na prawidłowy rozwój. W ofercie ZNAMICIUROSNIE.PL proponujemy nawozy ogrodnicze do trawników, kwiatów, warzyw i owoców, jak również wyspecjalizowane nawozy jesienne. Dysponujemy też szeroką gamą środków służących do ochrony przed szkodnikami (mszyce, stonki) czy chorobami. Środki owado-, chwasto, grzybójcze firm takich jak Bayer, Bros czy Target zapewniają kompleksową ochronę.

Architektura

Odrębną kategorią produktów w naszym sklepie są elementy architektury ogrodowej. Od oczek wodnych po oświetlenie, drabinki, podpory czy palisady, w ofercie sklepu posiadamy wszystko do zbudowania wymarzonego ogrodu. Uzupełnieniem jest szeroka paleta urządzeń do nawadniania ogrodów i akcesoriów do nich.

Grille

http://znamiciurosnie.pl/ banner

Po co mieć wspaniały ogród, jeśli nie można zaprosić przyjaciół i zorganizować grilla? W ofercie ZNAMICIUROSNIE.PL dysponujemy wszystkim co jest potrzebne, by grill się udał. Jest to m.in. kilka rodzajów ogrodowych grilli, węgiel drzewny czy rozpałka. Akcesoria ogrodnicze i rośliny to nie jedyne elementy naszej oferty. Proponujemy też akcesoria i karmę dla zwierząt (psów, kotów, gryzoni a nawet rybek akwariowych). W ofercie ZNAMICIUROSNIE.PL są też wyroby własne – przetwory (alkohole i wędliny). To wszystko w bardzo przystępnych cenach.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here