Ekologiczne rozwiązania w materacach
5
(3)

Dwustronne materace w Opolu – zadbaj o naturalne środowisko z producentem materacy Hilding Anders

Dwustronne materace w Opolu to świetne rozwiązanie ekologiczne. Bycie EKO to bardzo popularny trend w ostatnim czasie. W wielu przypadkach jest ono związane z oszczędnością. W przypadku materacy ekologia idzie w parze z ekonomią. Wśród dwustronnych materacy marki Hilding znajdziemy materace o różnym zastosowaniu np.:

  • materace dla nastolatków o różnym stopniu twardości (Hilding Breakdance oraz Hilding Funky) – materac „rośnie” wraz z dzieckiem. Gdy dziecko podrośnie, nie musimy kupować nowego materaca. Wystarczy wówczas wybrać twardą stronę materaca, aby nasza latorośl nadal mogła cieszyć się zdrowym kręgosłupem oraz spać spokojnym snem. Dwustronne materace o różnym stopniu twardości sprawdzają się także u osób dorosłych np. w przypadków tymczasowych problemów z kręgosłupem;
  • dwustronny, twardy materac (Hilding Foxtrot) – szczególnie dedykowany osobom z wagą powyżej 80 kg. Przewracając dwustronny materac na drugą stronę, zapobiegamy powstawaniu trwałych odkształceń. W ten sposób przedłużamy żywotność materaca (materac EKO);
  • dwustronny materac na lato i zimę (Hilding Conga) – wykorzystanie z jednej strony pianki chłodzące FloFom oraz z drugiej strony pianki Visco o właściwościach grzejących pozwala nam cieszyć się „dwoma różnymi” materacami w gorące oraz chłodne noce. Dzięki temu zamiast osobnego materaca na lato i osobnego materaca na zimę kupujemy i zużywamy jeden materac na wszystkie pory roku.

Jeśli szukamy ekologicznych rozwiązań, które pozwolą nam zredukować wytwarzane przez nas odpady, dwustronne materace nam w tym pomogą. Jeden materac na cały rok – do tego z długą żywotnością, pozwoli nam także zaoszczędzić sporą sumę pieniędzy.

  Jaki materac poprawi Twój komfort snu? Zapytaliśmy eksperta ze SleepMed by Hilding Anders
Dwustronny materac
Interior of modern bedroom in eco style, close-up shot of soft pillows on the bed.

Materace nawierzchniowe marki Hilding – dopasuj i podrasuj swój stary materac lub kanapę

Stary materac 180×200 możemy podrasować, kupując tani materac nawierzchniowy Hilding Bass, który pozwoli nam korzystać ze starego materaca przez kolejnych kilka lat – bez szkody dla jakości naszego snu oraz zdrowia. Jeśli chcemy mieć dwa różne materace – na upalne lato oraz na chłodne jesienne i zimowe noce, możemy zaopatrzyć się w cienki materac nawierzchniowy (materac Hilding Tenor z chłodzącą pianką FloFom lub Hilding Alt z termoelastyczną pianką Visco o właściwościach grzejących), do produkcji którego została zużyta znacznie mniejsza ilość pianki. Materac nawierzchniowy nakładamy na materac główny. Materace nawierzchniowe możemy nakładać także na kanapę np. gdy wynajmujemy u kogoś mieszkanie. 

Materac dobrej jakości w Opolu – z gwarancją na 15 lat

Jeśli chcemy być eko, warto zwrócić uwagę na jakość produktów, które kupujemy – także na jakość materacy. Im dłużej posłużą nam kupione przedmioty, tym lepiej dla naturalnego środowiska. Niestety w ostatnich latach rynek został zasypany produktami złej jakości. Co roku produkujemy góry śmieci. Kupując materace dobrej jakości, na które producent daje nam nawet 15 lat gwarancji, mamy ogromny wpływ na naturalne środowisko. Bądźmy mądrymi użytkownikami. Przywiązujmy ogromną wagę do jakości. Nie produkujmy niepotrzebnie śmieci, kupując tanie przedmioty złej jakości, które w krótkim czasie wylądują na śmietniku.

Materace produkowane przez Hilding Anders są rekomendowane przez https://www.zdrowykregoslup.pl/. Cieszą się także pozytywnymi opiniami użytkowników, którzy na skutek spania na niewygodnym materacu odczuwali duży dyskomfort oraz ból kręgosłupa.

Mama z dzieckiem na materacu

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

3 KOMENTARZE

  1. dobre rozwiązanie, chociaż nie najtańsze, da się znaleźć coś podobnego w niższej cenie ale trzeba się znać na temacie bardzo dobrze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here