Czym jest materac kieszeniowy?
Czym jest materac kieszeniowy? Co odróżnia go od innych rodzajów materacy?
5
(2)

Popraw jakość snu – postaw na materac kieszeniowy i zacznij spać lepiej

Podczas wyboru materaca musimy pamiętać o tym, że jest to produkt, który ma nam służyć przez wiele lat. Doskonale sprawdzają się więc modele o długim okresie gwarancyjnym. To jednak nie wszystko, na co trzeba zwrócić uwagę.

Materace kieszeniowe – bo o nich dziś mowa – charakteryzują się trwałością, niską ceną, oraz uniwersalnością. Odpowiednio wykonane zapewniają wysoki poziom ochrony przed grzybami i bakteriami. Kluczową zaletą jest doskonały stosunek jakości do kosztu takiego rozwiązania.

Materace kieszeniowe – popularne i wytrzymałe. Czy warto w nie inwestować?

Czy warto postawić na materace kieszeniowe? W dobie popularności materacy piankowych nie jest to takie oczywiste. Przygotowaliśmy listę kilku podstawowych cech, które wykazują materace kieszeniowe. Zapraszamy do zapoznania się z zaletami takich rozwiązań, które z pewnością skutecznie przekonają do zakupu produktów z tej kategorii.

  1. Materace kieszeniowe są wytrzymałe – ich konstrukcja obudowana jest wokół sprężyn, które mogą zachować swoje parametry przez długi czas. Pianki o porównywalnych właściwościach kosztują znacznie więcej, przez co materac kieszeniowy będzie lepszym wyborem, gdy chcemy nieco zaoszczędzić.
  2. Materace kieszeniowe dalej zachowują status innowacyjnych – działają na podobnej zasadzie jak materace hybrydowe, a komfort ich użytkowania został uznany przez ekspertów i klientów.
  3. Materace kieszeniowe są wygodne – wiele materacy twardych wciąż wykorzystuje konstrukcję kieszeniową. Możemy także liczyć na obecność produktów o twardości H4 – w przypadku materacy piankowych jest to rzadkość.
  4. Materace kieszeniowe nadają się znakomicie do wykorzystania w hotelach, pokojach na wynajem i podobnych lokalizacjach. Doskonałe przełożenie jakości i ceny przekłada się na ich popularność w wielu segmentach rynkowych.
  5. Materace kieszeniowe mogą oferować dobre parametry względem higieny i mikroklimatu. Muszą jednak pochodzić od renomowanego dostawcy, który korzysta z materiałów wysokiej jakości. Takie materace oferuje marka Hilding Anders.
  Jak dobrać dywan do wnętrza?
Czy warto stawiać na materace kieszeniowe?
Czy warto stawiać na materace kieszeniowe Hilding?

Czy warto stawiać na materace kieszeniowe Hilding?

Na tle innych marek Hilding wyróżnia się prostą, ale skuteczną filozofią. Celem firmy jest zapewnienie całemu światu dobrej jakości snu. Z tego powodu Hilding kieruje swoje produkty na przeróżne półki cenowe. Dzięki temu oferta może dotrzeć zarówno do osób, które na komfort są w stanie wydać każde pieniądze, jak i do osób, które pragną zaznać spokojnego i wygodnego snu przy niewielkim budżecie.

Hilding działa na wielu obszarach, a podmarki pomagają w realizacji misji. Do grupy Hilding należy także producent materacy premium Curem, wytwórca produktów medycznych SleepMed i wiele innych podmiotów. Dla osób niezdecydowanych dodamy, że Hilding buduje swoją pozycję od roku 1939. Dlatego jest w stanie konkurować z każdym dostawcą – umożliwia to ogromna baza wiedzy oraz rozwinięta sieć produkcji i transportu. Wszystko to w duchu poprawy komfortu klientów z całego świata.

Wiele modeli materacy można znaleźć w sklepie Senna Materace – asortyment obejmuje produkty marki Hilding, Janpol, Curem, SleepMed i wielu innych. Oferta zawiera zarówno liczne propozycje materacy kieszeniowych, jak i inne rozwiązania, takie jak materace hybrydowe oraz lateksowe.

_______________________

Założona w 1939r. w Szwecji firma Hilding Anders jest wiodącym producentem materacy na rynku. Obecna na Polskim rynku od 2001 roku firma podbiła serca Polaków wysoką jakością I skandynawskim stylem. W swoim portfelu firma posiada marki takie jak Hilding, Curem, Jansen, Bedding oraz Carpe Diem. Poza własną produkcją Hilding tworzy również materace dla marek takich jak Agata, Amazon BRW, Sleepmed i wiele innych.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here