Zobacz, gdzie kupić nowoczesny i designerski sprzęt agd do kuchni.
5
(1)

Nowa linia produktów firmy Beko powstała we współpracy z utalentowaną projektantką – Patricią Urquiola. Produkty cast by Beko to nie tylko funkcjonalne i efektywne sprzęty agd do każdej kuchni, ale również małe dzieła sztuki, które idealnie sprawdzą się w nowoczesnych wnętrzach.

Cast by Beko – z miłości do designu…

Patricia Urquiola jest jedną z najbardziej znanych i utalentowanych projektantek mebli. Uznanie zdobyła tworząc piękne, a zarazem minimalistyczne formy dla takich marek jak Driade, Alessi, Cassina czy Hansgrohe. Przygoda Patricii z Beko to projekt nowej linii kuchennych urządzeń, które są wynikiem udanego kompromisu technologii z designem, zachowując idealną równowagę pomiędzy nimi.

Artystka, tworząc projekt dla Beko, po raz pierwszy zaprojektowała sprzęty do kuchennej zabudowy. Nowa linia łączy na pozór przeciwstawne aspekty: czystą funkcjonalność i efektywność z niezwykłym designem. W ten wyjątkowy sposób powstała współczesna linia produktów, nazwana cast by Beko.

Głównym założeniem koncepcji było stworzenie współczesnej linii produktów agd do kuchni, które są eleganckie w swoim minimalizmie, a jednocześnie dalekie od standardowych rozwiązań. Projekty te mogą być używane w wielu zróżnicowanych środowiskach, wszędzie tam, gdzie kładzie się nacisk na innowacyjność i efektywność.

Technologia jest coraz bardziej potrzebna i niezastąpiona w naszych domach. Jednakże bez swoistego ducha pozostaje tylko rozwiązaniem. Patricia Urquiola wplotła zaawansowaną technologię Beko w unikalny proces twórczy i stworzyła nową serię produktów do zabudowy

 To jest to, o czym marzysz dla Twojej kuchni…

Mistrzowski piekarnik to połączenie wyjątkowego wyglądu z zaawansowanymi technologiami, które sprawią, że codzienność w kuchni będzie jeszcze bardziej niezwykła. Pomimo standardowych wymiarów wnętrze piekarnika jest jeszcze bardziej pojemne, tak aby upiec dużą pieczeń albo przygotować rodzinną ucztę.

  Spiżarnia w małej kuchni? To możliwe!

Piekarnik z tej serii pozwala na elastyczne pieczenie na 5 poziomach jednocześnie, a utrzymanie go w czystości jest szalenie łatwe dzięki technologii Nano.
Elegancki wygląd oraz funkcjonalna technologia zastosowana w nowoczesnych płytach, to idealne rozwiązanie dla Twoich kulinarnych przygód. Nowe płyty z serii cast by Beko perfekcyjnie wpasują się we wnętrze Twojej kuchni.

Unikalny wygląd okapu z tej serii to nie tylko perfekcyjna ochrona przed niechcianymi zapachami, ale i elegancja Twojej przestrzeni roboczej. Poczuj pyszne danie i nic więcej… w pięknej kuchni.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here