Zobacz, gdzie kupić nowoczesne i desigerskie okapy do kuchni.
4
(3)

Kuchnia to serce każdego domu. Wbrew wszelkim przekonaniom to właśnie w tym miejscu najczęściej spotykamy się z rodziną i najbliższymi. We współczesnej kuchni nie tylko razem gotujemy, ale też razem spożywamy posiłki i śmiejemy się. Tej fantastycznej atmosfery nie powinny psuć nieprzyjemne zapachy. Właśnie dlatego tak ważny jest funkcjonalny okap. Warto też docenić urodę tego sprzętu agd do kuchni. Okapy firmy Faber są nie tylko praktyczne, ale też wyglądają stylowo i będą pasować do każdej, nowoczesnej kuchni.

Spis treści artykułu:

Jaki powinien być funkcjonalny okap?

Zapachy kuchenne są niepożądanym gościem w każdym mieszkaniu. Problem ten potęguje się głównie w domach, gdzie kuchnia połączona jest z salonem, jadalnią i resztą domu. Warto zadbać więc o to, aby okap był przede wszystkim wydajny. Zapewnienie wolnego od zapachów i czystego powietrza w kuchni to ciężka praca. Aby dokonać odpowiedniego wyboru należy wziąć pod uwagę taki parametr, jak wydajność mierzona w m3/h. Podstawową gwarancją efektywności jest wymiana powietrza około 10 razy w ciągu godziny. Aby skutecznie poradzić sobie z problemem kuchennych zapachów należy wybrać okap, którego parametr powinien wynosić minimum 400m3/h.Okapy kuchenne firmy Faber do nowoczesnej kuchni

Faber to marka okapów, która łączy w sobie najnowsze technologie i wyjątkowy design. Produkty wykonywane są z najwyższej jakości materiałów, z niezwykłą dbałością o najmniejszy szczegół. Nowe modele okapów zupełnie nie przypominają tych sprzed lat. Dzięki nowoczesnym produktom firmy Faber każda kuchnia zyska indywidualny i oryginalny charakter. To niepowtarzalne wzornictwo skrywa w sobie również innowacyjne, niezawodne rozwiązania, która z pewnością zapewnią komfort, ciszę i oszczędność.

Szukasz takiego nowoczesnego okapu? Można go kupić u polskiego przedstawiciela firmy FABER– Dom Bianco.

Zapraszamy też na stronę www.okapyfaber.pl

  Lodówka SMEG- nieprzemijająca klasa.

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here