Zobacz, jak uchwyty do szafek kuchennych - drobna, lecz zaskakująca zmiana w kuchni potrafią odmienić aranżację kuchni.
5
(6)

Oryginalne uchwyty do szafek kuchennych – zmiana w wersji minimalistycznej

Wystrój  kuchni sprawia wrażenie pospolitego? Twój budżet jest mocno ograniczony? Wymiana uchwytów we frontach szafek stanowi intrygujące rozwiązanie. Koniec z rączkami i uchwytami bez polotu. Teraz do kuchni wkraczają niekonwencjonalne rozwiązania pełne barw i niepowtarzalnych kształtów. Wymiana uchwytów w szafkach kuchennych to wręcz minimalna zmiana, a tymczasem potrafi wprowadzić do wnętrza powiew świeżości i indywidualnego stylu.

 

 

Uchwyty do mebli kuchennych – ReGałka. Zdjęcie – www.cukropuch.pl.

Uchwyty do mebli kuchennych,niepowtarzalny design w zróżnicowanej stylistyce

Funkcjonalność jest podstawową cechą, którą należy brać pod uwagę, wyposażając kuchnię, ale nie oznacza to, że trzeba rezygnować na jej rzecz ze stylistyki, która jest nam bliska. Praktyczne uchwyty do mebli kuchennych są wykonane z trwałych tworzyw takich jak metal, mosiądz i odporne na uszkodzenia tworzywa sztuczne, ale również ceramika stanowi solidne rozwiązanie, a na dodatek jest bardzo elegancka opcją. Kochasz styl retro? Oczarował cię styl skandynawski? A może wolisz klasyczny lub nowoczesny design? Wystarczy wybrać uchwyty do mebli kuchennych i w ciągu kilku minut wyczarować kuchenne wnętrze w nowym wydaniu.

 

 

Uchwyty do szafek kuchennych – ReGałka. Zdjęcie – www.cukropuch.pl

Wielkość, kształt i kolor uchwytów do mebli kuchennych – wybór dopasowany do aranżacji

W zależności od potrzeb można wybrać uchwyty meblowe kuchenne podłużne, które montuje się pionowo lub poziomo, oraz gałki. Kolorystyka, wzory naniesione na uchwyty i różnorodność kształtów sprawiają, że wystrój kuchni zostaje ograniczony jedynie naszą fantazją i wrażliwością estetyczną. Pastelowe i białe fronty szafek są wręcz stworzone jako tło dla uchwytów w intensywnych barwach. Można wybrać jeden rodzaj gałki lub eksperymentować z łączeniem uchwytów w rozmaitych kolorach, kształtach i rozmiarach. Jedno jest pewne – każdy, kto wejdzie do kuchni zwróci uwagę na oryginalną aranżację.

  Farba do malowania ścian w kuchni - jaka będzie najlepsza?

Niezwykle estetycznie wykończone uchwyty do szafek kuchennych zostały zaprojektowane z fantazją oraz wyczuciem stylu, dzięki czemu łatwo odmienić wygląd każdych mebli. Na przedstawionych zdjęciach, które udostępniła właścicielka bloga www.cukropuch.pl, pojawia się zaledwie kilka uchwytów do mebli kuchennych z bogatej gamy sklepu. 

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 6

Brak ocen!

4 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here