Nowoczesne lampy
2.7
(3)

Szukasz pomysłu na nowoczesne, nietypowe lampy do swojego mieszkania? Chcesz aby Twoje wnętrze się wyróżniało? Przedstawiamy industrialne i oryginalne lampy do mieszkania od Pani Jurek. Nowoczesne lampy KILO i Hook Line to zdecydowany must have w każdym wnętrzu.

Nowoczesne lampy Hook Line o industrialnym stylu

Lampa Hook Line to klasyczna żarówka na długim zwoju z dołączonym do niej industrialnym hakiem, który umożliwia jej zawieszenie, przynajmniej w dwóch punktach. Dzięki takiemu rozwiązaniu lampa może służyć zarówno jako oświetlenie centralne, jak i jako kinkiet. Długość lampy to 3 metry, co pozwala na samodzielne wiązanie atrakcyjnych wizualnie węzłów i tworzenie splotów.

Rysunek jaki tworzy zwój w wyniku naszej aktywności jest dodatkowym walorem dekoracyjnym lampy. Dodatkowym plusem jest fakt, że możemy dowolnie zmieniać wygląd naszej lampy. Metalowy, przemysłowy hak podkreśla industrialny charakter oświetlenia.

Oryginalna lampa KILO – nie tylko do klubów fitness

Zawieszone pod sufitem nominalne 10kg to w rzeczywistości niecały kilogram najszlachetniejszej porcelany o niezwykłej transparentności. Przecząc zasadom fizyki i świecąc magicznym światłem, KILO wprowadzają w przestrzeń odrobinę surrealizmu. Te nowoczesne lampy to idealne rozwiązanie do każdego wnętrza.

Jeżeli podobają wam się te lampy zapraszamy na stronę projektantki Pani Jurek.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 2.7 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

  Rozświetlony salon, czyli jak wybrać oświetlenie

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here