Lampy Sean Lamps
0
()

Marzy ci się wysmakowane wnętrze, dopracowane  w każdym calu? Szukasz nietypowych rozwiązań i designerskich dodatków, które będą kropką nad „i” w Twoim domu? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Sean. Młodzi polscy projektanci, którzy założyli tę firmę ręcznie wykonują dekoracyjne lampy sufitowe.

Jak powstają dekoracyjne lampy od firmy Sean?

Lampy sufitowe firmy Sean będą idealnym dopełnieniem każdego, wysmakowanego wnętrza. Proces ich produkcji rozpoczyna się od ręcznego wycinania elementów modelu na podstawie wcześniej przygotowanych szablonów. Następnie elementy te są szlifowanie, w celu pozbycia się chropowatych krawędzi oraz wygładzenia powierzchni. Krok trzeci w produkcji tych fantastycznych lamp to lakierowanie i składanie modelu. Wszystkie etapy procesu powstawania lampy wykonywane są własnoręcznie z niezwykłą wręcz dbałością o szczegóły.

Dzięki temu każdy model z pewnością będzie spełniał oczekiwania przyszłego użytkownika. Dodatkowym plusem produktów – lamp Sean – jest to, że są one całkowicie „made in Poland„. Komponenty pochodzą od polskich producentów, dzięki czemu firma wspiera lokalną przedsiębiorczość.

Firma Sean

SEAN to pracownia Ani i Sebastiana. Właściciele, tak określają swoja działalność:

Projektujemy i własnoręcznie wytwarzamy lampy. Duże znaczenie ma dla nas używanie naturalnych materiałów, prostota. Materiałem który zainspirował nas to tworzenia oświetlenia jest sklejka, i jak dotąd wszystkie nasze prace, wykonane są właśnie ze sklejki. Wzory lamp są proste, ale staramy się aby były na tyle ciekawe, żeby stawały się atrakcyjnym elementem wnętrza, w którym się znajdą. Oświetlenie to jeden z głównych elementów, każdego pomieszczenia dlatego ważne jest aby mogło ono podkreślać jego charakter„.

  Jak oświetlić sypialnię lampami wiszącymi?

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here