Sypialnia z garderobą na poddaszu to jedne z naszych projektów. ZObacz, jak udało nam się zaaranżować to wnętrze.
5
(2)

Marzy ci się nowoczesna sypialnia z dużą garderobą? Niestety nie każdy może sobie pozwolić na wygospodarowanie dodatkowego miejsca na to funkcjonalne pomieszczenie. Wiele osób zapomina jednak, że do tego celu można wygospodarować poddasze użytkowe. Jak? Zobaczcie, jak z tym problemem poradzili sobie nasi projektanci.

Nowoczesna sypialnia z garderobą na poddaszu

Mimo że właściciele tej sypialni mieli dużo miejsca na zorganizowanie garderoby, postanowili podzielić to pomieszczenie na kilka stref: nocnego odpoczynku, relaksu i pracy. W sypialni, oprócz wygodnego, dużego sypialnianego łóżka z nowoczesnym zagłówkiem znalazł się również kącik telewizyjny.

Wygodny fotel i telewizor stanowią idealne miejsce do biernego odpoczynku. Dzięki komodzie rtv, która zaopatrzona została w kółka można z łatwością odkręcić telewizor w dowolną stronę. Dzięki temu można oglądać telewizję z każdego miejsca w sypialni. W strefie do pracy znalazło się minimalistyczne, nowoczesne biurko i krzesło DaW.

Piękne, ażurowe schody prowadzą wprost z sypialni na poddasze użytkowe, które do tej pory niezagospodarowane, dziś mieści przestronną garderobę.

Zobaczcie, jak udało się połączyć sypialnię i garderobę, godną samej Carrie Bradshaw. Oto nasza nowoczesna sypialnia w czerni i fiolecie.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Książki w sypialni, czyli kącik do czytania przed snem

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here