Urządasz sypialnię na poddaszu? Zobacz nasz pomysł na to wnętrze.
5
(4)

Pomieszczenia na poddaszu są zwykle uważane za mało praktyczne. Skosy są dość problematyczne jeżeli chodzi o umeblowanie pokoju. Najczęściej spotykanym pokojem na poddaszu jest sypialnia. Jak zaaranżować sypialnię na poddaszu? Jak praktycznie wykorzystać przestrzeń pod skosami?

Czy sypialnia na poddaszu to praktyczne rozwiązanie?

Centrum każdej nowoczesnej sypialni jest duże łóżko. Aby jak najlepiej wykorzystać przestrzeń na poddaszu, należy postawić łóżko do sypialni pod skosem. Umieszczone w skosie okno dachowe można z powodzeniem zasłonić za pomocą długiej kotary, która będzie dodatkowym elementem dekoracyjnym w tym pomieszczeniu. Nietypowy kształt dachu to nie tylko wyzwanie aranżacyjne, ale też doskonałe zaproszenie do zabawy z formą. Nieregularne skosy i załamania można podkreślić malując ten fragment ściany na kolorowo. Ciekawym pomysłem na zaakcentowanie nieregularności może być też położenie trójwymiarowych paneli dekoracyjnych. Ciekawa tapeta na skośnej ścianie również może dodać naszej sypialni charakteru. Zagospodarowanie poddasza na sypialnię wydaje się być zatem niezwykle praktycznym rozwiązaniem, jeżeli chodzi o maksymalne wykorzystanie tej przestrzeni.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Jak wybrać materac. Tempur- idealny komfort.

1 KOMENTARZ

  1. Świetnie właśnie w sypialni wygląda ten kamień na ścianie. Dodaje dużo szyku i elegancji we wnętrzu. Poza tym jest to bardzo estetycznie. Taki Klinkieryt pasuje idealnie do takich wnętrz na poddaszu, które w zasadzie są zawsze ciemne.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here