Sposób na piękne ściany: panele dekoracyjne 3D od Decopanel

Wystrój ścian w mieszkaniu jest równie ważny co meble czy dodatki. Dlatego warto poświęcić chwilę na odnalezienie tej jedynej, idealnej dekoracji, która podkreśli piękno wnętrza. Prezentujemy trójwymiarowe panele od Decopanel.

0
162

Drewno, beton, złoto, miedź i mech – mają one ze sobą wiele wspólnego. Po pierwsze są to materiały naturalne, po drugie doskonale sprawdzą się jako elementy dekoracyjne w mieszkaniu, a po trzecie to właśnie z tych materiałów wykonane są dekoracyjne panele 3D od Decopanel. Jeżeli marzysz o pięknych ścianach w swoim domu, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Panele 3d z betonu architektonicznego

Trójwymiarowe płytki z betonu architektonicznego od Decopanel występują w 4 podstawowych kolorach: białym, szarym, antracytowym oraz czarnym. Można zastosować jednolity kolor wszystkich paneli, ale można je również łączyć ze sobą tworząc niepowtarzalne wzory.

Z kolei każdy z kolorów występuje także w 9 wzorach: splash, inpire, sail, fancy, pike, core, heksagon, square i triangle. Połączone ze sobą tworzą niepowtarzalny, piękny wzór, który będzie ozdobą każdej ściany.

Drewniane panele 3D

Drewno na ścianie to idealna okładzina nie tylko podłogowa, ale też i ścienna. Doskonale ozdabia wnętrze i nadaje mu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza, jeżeli jest to drewno naturalne. Panele dekoracyjne od Decopanel wykonane są z litego drewna dębowego. Dzięki temu panele te nadadzą dekoracji ściennej niesamowity efekt, który dodatkowo wyróżnia zapach świeżego drewna.

Mech jako dekoracja ścienna

Mech jako dekoracja ścienna jest coraz bardzie popularny. Zwłaszcza że nie wymaga on specjalnej pielęgnacji, ani podlewania. W wilgotnych pomieszczeniach absorbuje on potrzebną wodę z powietrza. Jednak całe “obrazy” czy ściany z żywego mchu są bardzo drogie. Doskonałą alternatywą mogą być dla tej dekoracji trójkątne płytki 3d od Decopanel wykonane z prawdziwego mchu.

Metale szlachetne czyli miedź i złoto jako ozdoba ściany

Złote dekoracje często kojarzone są z przepychem, a nawet kiczem. Jednak odpowiednio zestawione będa idealną ozdobą każdego wnętrza. Pozłacane panele 3D od Decopanel można bowiem ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji. Złoto, beton, drewno i mech doskonale wyglądają również w komplecie. Z kolei miedź to odkrycie ostatnich lat. W architekturze zadomowiła się już na dobre, ozdabiając oświetlenie, dodatki, meble a także dekoracyjne panele 3d od Decopanel.

Sposób na piękne ściany: panele dekoracyjne 3D od Decopanel
5 (100%) 1 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here