Sposób na piękne ściany: panele dekoracyjne 3D od Decopanel

Wystrój ścian w mieszkaniu jest równie ważny co meble czy dodatki. Dlatego warto poświęcić chwilę na odnalezienie tej jedynej, idealnej dekoracji, która podkreśli piękno wnętrza. Prezentujemy trójwymiarowe panele od Decopanel.

0
8196
4.3
(3)

Drewno, beton, złoto, miedź i mech – mają one ze sobą wiele wspólnego. Po pierwsze są to materiały naturalne, po drugie doskonale sprawdzą się jako elementy dekoracyjne w mieszkaniu, a po trzecie to właśnie z tych materiałów wykonane są dekoracyjne panele 3D od Decopanel. Jeżeli marzysz o pięknych ścianach w swoim domu, to rozwiązanie jest właśnie dla Ciebie.

Propozycja od Decopanel to supernowoczesne wykończenie ścian w każdym wnętrzu, sypialni, salonie, a nawet łazience. Można je spotkać w wielu ciekawych kształtach, kolorach, wykonane są z różnych materiałów, które można dowolnie ze sobą łączyć. Betonowe panele doskonale będą wyglądać w sąsiedztwie drewnianych, a całość będzie się doskonale komponować z panelami z żywego mchu. Jeżeli marzycie o odrobinie blasku, zachęcamy do wyboru paneli złotych lub miedzianych.

Panele 3d z betonu architektonicznego

Trójwymiarowe płytki z betonu architektonicznego od Decopanel występują w 4 podstawowych kolorach: białym, szarym, antracytowym oraz czarnym. Można zastosować jednolity kolor wszystkich paneli, ale można je również łączyć ze sobą tworząc niepowtarzalne wzory.

Z kolei każdy z kolorów występuje także w 9 wzorach: splash, inpire, sail, fancy, pike, core, heksagon, square i triangle. Połączone ze sobą tworzą niepowtarzalny, piękny wzór, który będzie ozdobą każdej ściany.

Drewniane panele 3D

Drewno na ścianie to idealna okładzina nie tylko podłogowa, ale też i ścienna. Doskonale ozdabia wnętrze i nadaje mu niepowtarzalny klimat, zwłaszcza, jeżeli jest to drewno naturalne. Panele dekoracyjne od Decopanel wykonane są z litego drewna dębowego. Dzięki temu panele te nadadzą dekoracji ściennej niesamowity efekt, który dodatkowo wyróżnia zapach świeżego drewna.

1

Mech jako dekoracja ścienna

Mech jako dekoracja ścienna jest coraz bardzie popularny. Zwłaszcza że nie wymaga on specjalnej pielęgnacji, ani podlewania. W wilgotnych pomieszczeniach absorbuje on potrzebną wodę z powietrza. Jednak całe „obrazy” czy ściany z żywego mchu są bardzo drogie. Doskonałą alternatywą mogą być dla tej dekoracji trójkątne płytki 3d od Decopanel wykonane z prawdziwego mchu.

  Obrazy do malowania po numerach jako wyjątkowa ozdoba na ścianę

Metale szlachetne czyli miedź i złoto jako ozdoba ściany

Złote dekoracje często kojarzone są z przepychem, a nawet kiczem. Jednak odpowiednio zestawione będa idealną ozdobą każdego wnętrza. Pozłacane panele 3D od Decopanel można bowiem ze sobą zestawiać w dowolnej konfiguracji. Złoto, beton, drewno i mech doskonale wyglądają również w komplecie. Z kolei miedź to odkrycie ostatnich lat. W architekturze zadomowiła się już na dobre, ozdabiając oświetlenie, dodatki, meble a także dekoracyjne panele 3d od Decopanel.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here