Wood Collection (2)
4.3
(4)

Panele Pure to prawdziwe wyzwanie dla nieskończonej kreatywności dekoratorów oraz projektantów. Pozwalają na szerokie spektrum efektownych zastosowań dekoracyjnych – nie tylko jako elementy ścienne. Mogą również znaleźć ciekawe zastosowanie poziome – jako przykryty szybą dekoracyjny blat stołu lub element podestu lub fragmentu podłogi w salonie.

Spis treści artykułu:

Jakie naturalne dekoracje ścian wybrać?

Naturalne dekoracje ścian – drewniane, kamienne i ceglane należą do najbardziej efektownych. Atutem drewna, kamienia czy cegły jest naturalne pochodzenie i trwałość. Wykańczając nimi ściany, zyskujemy także płaszczyznę o niepowtarzalnym rysunku i fakturze, którą można łatwo dobrać do stylistyki wnętrza. W minimalistycznych realizacjach ściany strukturalne z płytek idealnie komponują się z surowością drewna w postaci dekoracyjnych paneli Pure. Ich wyrazisty rysunek krążków naturalnego drewna dodaje wnętrzu przytulnego ciepła.

Wiele zalet paneli Pure

Panele Pure są produktem jednolitym i mają jeden spójny wymiar, co pozwala na dokładne wypełnienie przestrzeni i swobodne dopasowanie do siebie kilku elementów. Dodatkową ogromną zaletą paneli są modułowe opakowania oraz łatwy montaż.

Panele Pure z drewna naturalnego, to pierwszy tego typu produkt skierowany do masowego odbiorcy. Linia Wood Collection, poprzez swoją szlachetną prostotę i funkcjonalność, nawiązuje do sprawdzonych i bardzo cenionych rozwiązań skandynawskich.

Panele Pure firmy Stegu zostały uhonorowane nagrodą Konsumencki Lider Jakości, w kategorii Debiut Roku 2013.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.3 / 5. Ilość ocen: 4

Brak ocen!

  Cegła, naturalna czy imitacja?

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here