Styl_glamour_w_sypialni9

Lampy pełnią nie tylko funkcję oświetlania przestrzeni, ale też bardzo często stanowią doskonałą dekorację wnętrza. Problem pojawia się jednak, gdy szukamy czegoś konkretnego, ale niestety o nietypowym wzorze lub kolorze, jak chociażby pozłacane lampy do wnętrz w stylu glamour. Sprawdź, gdzie kupisz takie lampy.

Gdzie kupić złote lampy?

W swojej ofercie szeroki wybór złotych lamp ma firma Spotline. Możemy wybierać wśród wzorów, kolorów, a także rodzajów i technologii. Chociażby lampa Wave, która jest nowością 2018. Jest to lampa ledowa z funkcją ściemniania, jest wykonana z aluminium i stali. W kolekcji są 2 kinkiety oraz lampa wisząca na szynę.

Oprócz koloru złotego mamy również do wyboru kolor biały, kolor biały z aluminium i mosiądz.

Kolejną lampą w ofercie firmy jest lampa Enola. W przypadku tej lampy wybór jest jeszcze większy, gdyż mamy do dyspozycji kinkiet, lampę wiszącą na szynie, klasyczną sufitową, klasyczną wiszącą i punktowca na sufit lub na ścianę. Są to lampy halogenowe z ewentualną opcją zastosowania źródła LED. Będą doskonałe do każdego typu aranżacji, a dodatkowo możemy również wybierać spośród innych kolorów, jak czarny, biały a także srebrnoszary w połączeniu z czarnym.

Kolejnym rodzajem lamp, które w ofercie występują w kolorze złotym są lampy Light Eye. Jest to ledowa lampa o ciepłej barwie światła. Jest kompatybilna z systemem Smart Home, systemem Valeto z dodatkowymi akcesoriami. W serii mamy lampę wiszącą, lampę wiszącą na szynę a także lampę z krótkim ramieniem na szynie (punktowca).

Ponadto w ofercie firmy Spotline znaleźć możemy jeszcze wiele innych modeli lamp, jak na przykład lampy do oświetlania obrazu czy klasyczne halogeny, a wszystkie są w kolorze złota.

Złote lampy do wnętrz glamour. Gdzie kupić?
Kliknij w gwiazdkę i zostaw ocenę

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here