Złote lampy do wnętrz glamour. Gdzie kupić?

Mimo że rynek oświetleniowy jest mocno nasycony, to jednak znalezienie chociażby złotych lamp jest czasem bardzo trudne. Wiemy, gdzie je kupić.

2
2429
5
(1)

Lampy pełnią nie tylko funkcję oświetlania przestrzeni, ale też bardzo często stanowią doskonałą dekorację wnętrza. Problem pojawia się jednak, gdy szukamy czegoś konkretnego, ale niestety o nietypowym wzorze lub kolorze, jak chociażby pozłacane lampy do wnętrz w stylu glamour. Sprawdź, gdzie kupisz takie lampy.

Styl glamour – skąd się wywodzi i czym się charakteryzuje?

Styl ten powstał na początku XX w. w Stanach Zjednoczonych – tuż po wielkim kryzysie. Był oznaką bogactwa oraz elegancji i zadomowił się w luksusowych willach hollywoodzkich gwiazd. Wnętrza urządzone w tej estetyce świadczyły o dobrym guście i zasobności gospodarzy.

Glamour nic innego, jak blask, czar, elegancja i przepych zestawione ze sobą z dużą finezją, swobodą oraz z przymrużeniem oka. To podejście „pół żartem – pół serio” do urządzania wnętrz jest w tym przypadku kluczem do sukcesu. Umiejętnie zestawione ze sobą z pozoru niepasujące elementy wystroju mogą dać naprawdę wyjątkowy efekt. Glamour daje swobodę w łączeniu różnych stylów i umożliwia tworzenie ponadczasowych aranżacji.

Gdzie kupić złote lampy?

W swojej ofercie szeroki wybór złotych lamp ma firma Spotline. Możemy wybierać wśród wzorów, kolorów, a także rodzajów i technologii. Chociażby lampa Wave, która jest nowością 2018. Jest to lampa ledowa z funkcją ściemniania, jest wykonana z aluminium i stali. W kolekcji są 2 kinkiety oraz lampa wisząca na szynę.

Oprócz koloru złotego mamy również do wyboru kolor biały, kolor biały z aluminium i mosiądz.

Kolejną lampą w ofercie firmy jest lampa Enola. W przypadku tej lampy wybór jest jeszcze większy, gdyż mamy do dyspozycji kinkiet, lampę wiszącą na szynie, klasyczną sufitową, klasyczną wiszącą i punktowca na sufit lub na ścianę. Są to lampy halogenowe z ewentualną opcją zastosowania źródła LED. Będą doskonałe do każdego typu aranżacji, a dodatkowo możemy również wybierać spośród innych kolorów, jak czarny, biały a także srebrnoszary w połączeniu z czarnym.

  Lampy stojące do salonu w nowoczesnej aranżacji wnętrza

Kolejnym rodzajem lamp, które w ofercie występują w kolorze złotym są lampy Light Eye. Jest to ledowa lampa o ciepłej barwie światła. Jest kompatybilna z systemem Smart Home, systemem Valeto z dodatkowymi akcesoriami. W serii mamy lampę wiszącą, lampę wiszącą na szynę a także lampę z krótkim ramieniem na szynie (punktowca).

Ponadto w ofercie firmy Spotline znaleźć możemy jeszcze wiele innych modeli lamp, jak na przykład lampy do oświetlania obrazu czy klasyczne halogeny, a wszystkie są w kolorze złota.

Lampy do kupienia na www.spotline.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here