Rolety elektryczne MioDecor
0
()

Karnisze i rolety elektryczne jeszcze 10 lat temu były produktem przemysłowym, który był stosowany jednostkowo.  Wzrastające zainteresowanie ze strony klientów indywidualnych miało znaczący wpływ na zmianę założeń produkcyjnych. Dzięki temu karnisze elektryczne, wprost z hotelowych sal konferencyjnych i przemysłowych trafiły do domów i mieszkań. Już dziś w ofercie firmy MioDecor można przebierać w elektrycznych karniszach do klasycznych zasłon i firan, rolet rzymskich, materiałowych, plisowanych, a także do paneli japońskich. Jakie są zalety karniszy elektrycznych? Na co zwracać uwagę podczas ich zakupu?

Na co zwracać uwagę wybierając karnisze elektryczne?

Nowoczesny system elektrycznych zasłon wewnętrznych  musi być przede wszystkim prosty, począwszy od łatwego montażu i programowania, aż po intuicyjne użytkowanie każdego dnia. System karniszy elektrycznych powinien też być elastyczny i oferować możliwość sterowania radiowego, przewodowego, a także poprzez systemy inteligentnego budynku. Karnisze elektryczne powinny zapewniać też odpowiednią aranżację każdej przestrzeni architektonicznej. Sam system powinien być zatem jak najbardziej dyskretny. Ważnym aspektem systemu, obsługującym karnisze elektryczne jest także to, żeby był on jak najbardziej komfortowy, działający bezawaryjnie i cicho,  bez konieczności częstej konserwacji.

Stylowy, nowoczesny karnisz elektryczny powinien idealnie wpisywać się w design każdego domu. Właśnie dlatego karnisze elektryczne firmy Mio Decor oparte są o nurt minimalizmu. Rozmiar ich napędów został ograniczony do tego stopnia, że są one niemal niezauważalne po zakończonym montażu. Jeżeli chcesz poczuć pełną kontrolę, nawet w czasie nieobecności w domu, można także zarządzać osłonami za pomocą smartfona. Wśród produktów firmy Mio Decor znajduja sie także karnisze ze sterowaniem z funkcją automatyki czasowej lub słonecznej.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

  Dekoracja okna w salonie: Czym jest roleta wiedeńska?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here