19 dzielnica Wola Warszawa
4.5
(2)

Dobry punkt

Na szczycie cech idealnego lokum od lat niezmiennie znajduje się lokalizacja. W zależności od konkretnych potrzeb Polacy wybierają lokale położone jak najbliżej centrum miasta lub domki na wsiach i przedmieściach. Ci, którzy wolą miejskie życie i bliskość punktów usługowych, szkół, miejsca pracy i innych udogodnień, najczęściej szukają nieruchomości możliwie najlepiej skomunikowanych ze ścisłym centrum. Jednym z lepszych punktów w sercu Warszawy jest osiedle 19. Dzielnica na Woli. Budynki znajdują się przy nowej stacji metra Rondo Daszyńskiego, są doskonale skomunikowane ze wszystkimi zakątkami stolicy i pozwalają korzystać bez ograniczeń z uroków tej centralnej lokalizacji.

I to właśnie takie inwestycje cieszą się największym powodzeniem. Dobre położenie to połowa sukcesu i klucz do wygodnego życia. Stąd wszędzie jest blisko, osiedle stale się rozwija i rośnie jego potencjał inwestycyjny. To więc nie jedynie korzystny zakup, ale też solidny krok w przyszłość.

Architektura

Przy mieszkaniowych zakupach Polacy zaczynają również zwracać uwagę na estetykę budynków, projekt architektoniczny i prestiż danej lokalizacji. Liczy się dla nas nie tylko wygoda, ale też wygląd. Stawiamy na modny minimalizm i nowoczesne rozwiązania. A te są wizytówką 19. Dzielnicy, której projekt został nagrodzony m.in. Nagrodą Architektoniczną Prezydenta m.st. Warszawy w kategorii „Najlepszy Zespół Mieszkalny w latach 2001-2014”.

Ale liczy się nie tylko budynek. Ważne jest również jego otoczenie. Chcemy żyć tam, gdzie znajdziemy eleganckie przestrzenie wspólne, zieleń, knajpki i lokale usługowe, które pozwolą komfortowo i miło spędzać wolny czas z rodziną, dziećmi, z przyjaciółmi. Z jednej strony potrzebujemy bliskości centrum, z drugiej wciąż chcemy poczuć, że „wychodzimy z pracy” i wkraczamy do przestrzeni relaksu i odpoczynku.

Lokum idealne

Dobre mieszkanie to piękne mieszkanie. Wraz ze wzrostem naszych zarobków rosną potrzeby. Szukamy lokali przestrzennych, jasnych, świetnie zaprojektowanych. Balkony zamieniamy na tarasy, zaniedbane klatki na eleganckie przestrzenie wspólne, stare schody na wygodne windy.

  Najlepsze wnętrza 12. sezonu Dekoratorni: Lotnisko

Dużym powodzeniem cieszą się nieruchomości z aneksem kuchennym, który bardzo usprawnia wspólne spędzanie czasu i nie dzieli przestrzeni na kilka ciasnych części. Jeżeli szukamy przestronnych mieszkań z tarasem w Warszawie, powinniśmy zwrócić uwagę na nowoczesne, młode osiedla. Architekci doskonale wiedzą, jakie potrzeby mają dzisiaj młodzi Polacy i to właśnie pod te konkretne oczekiwania tworzą swoje projekty. Osiedle 19. Dzielnica oferuje zarówno kompaktowe, dobrze zaprojektowane kawalerki, jak i dwupoziomowe apartamenty czy duże mieszkania z tarasem (sprawdź tutaj). W Warszawie każdy znajdzie coś dla siebie.

[1] https://nieruchomosci.dziennik.pl/news/artykuly/583177,mieszkania-polacy-mieszkania-powierzchnia-nieruchomosci-ranking.html

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 4.5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here