Marazzi Treverksoul Neutral
5
(4)

Udało mu się to osiągnąć. To właśnie płytki Marazzi kojarzone są z innowacyjnością i nieszablonowym podejściem. Firma wielokrotnie udawadniła, że ceramika to nie tylko prostota, ale także szyk i sztuka. Dlatego podejmowała współpracę z wieloma artystami i projektantami. Linie, w których widać umiłowanie piękna cudownie uzupełniają uniwersalne propozycje takie, jak płytki drewnopodobne, które firma wprowadziła do swojej oferty w 2009 r.

Nawet wśród tego typu wszechstronnych, funkcjonalnych rozwiązań znajdują się takie propozycje, które świadczą o nietuzinkowym spojrzeniu na ceramikę tego włoskiego giganta. Propozycja Treverksoul Neutral jest jedną z nich.

Uniwersalizm klasycznej płytki imitującej drewno

Z jednej strony linia Treverksoul składająca się z trzech propozycji o różnej barwie jest na wskroś klasyczna. Kolorystycznie bazuje na tradycyjnych odcieniach drewna. Najjaśniejsza w zestawie jest właśnie Treverksoul Neutral. Jej kremowa barwa nawiązuje do popularnego jasnego dębu, który od dziesięcioleci był najchętniej wybieraną opcją do aranżacji wnętrz.

Wpływał na to z pewnością uniwersalizm takiej barwy, która może być bazą do powstania przestrzeni niemal w każdym stylu. Pasuje do klasycznych wnętrz, ociepli art deco i glamour, będzie idealna do stylu boho i w aranżacji eklektycznej.

Imitacja drewna niczym parkiet francuski

Natomiast z drugiej strony płytka Marazzi Treverksoul Neutral tchnie innowacyjnością, która przejawia się w nietypowym kształcie. Ceramika przypomina francuski parkiet, a każdy element ma ścięty mniejszy bok, co umożliwia ułożenie go w tzw. “jodełkę”. Ten kształt płytki Marazzi nadaje wnętrzu szyku rodem z paryskiej kamienicy.

Matowa powierzchnia pogłębia wrażenie naturalności, natomiast mrozoodprność sprawia, że można nią zastąpić tradycyjne drewno na tarasie i patio. Dlatego jest tak często wybierana nie tylko przez klientów indywidualnych, ale także do hoteli i restauracji, gdzie stawia się na klasykę, uniwersalizm, a także wytrzymałość i funkcjonalność.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here