Naklejane napisy na ścianach
5
(3)

Spis treści artykułu:

Gdzie przykleić?

Tam, gdzie tylko chcesz!

Naklejony napis na ścianie w sypialni

W kuchni

Napisy kuchenne podkreślają, że to miejsce przygotowywania posiłków jest sercem domu. Często przejawia się w nich motyw kawy, a także kształty chochli, sztućców czy filiżanek.

W przedpokoju

Wchodząc do przedpokoju, który wita gości opisem zasad i wartości panujących w konkretnym domu czy mieszkaniu, czujesz się wyjątkowo. Miło jest zobaczyć estetycznie wyglądający tekst wyraźnie akcentujący znaczenie miłości, szacunku, prawdy.

W pokoju dziecięcym

Cytaty z pokoików najmłodszych zawierają często wizerunki postaci z bajek bądź księżniczek oraz krótkie hasła mówiące o przyjaźni, zabawie, spokojnym śnie.

W sypialni

Jeśli masz problem z porannymi pobudkami, przyklej do ściany w sypialni napis motywujący do aktywnego rozpoczęcia dnia. Pozytywna myśl potrafi sprawić, że nie ustawisz budzika na kolejną drzemkę! Osoby urządzające bądź remontujące wnętrza często decydują się również na umieszczenie nad łóżkiem cytatów o miłości czy relacjach rodzinnych.

W gabinecie

Jeżeli masz w domu wydzielony kącik do pracy, wyposaż go w naklejki zachęcające do podejmowania działań, czy podkreślające wpływ jednostki na własne losy. Tego typu elementy wyposażenia wnętrz dodają energii do twórczej pracy.

Na Naklejkomania.eu masz możliwość stworzenia własnego hasła. Wystarczy, że w specjalnym programie dostępnym na stronie internetowej sklepu wpiszesz wybrany przez siebie tekst, odpowiednio go spersonalizujesz i gotowe – możesz złożyć zamówienie.

Za co uwielbiane są cytaty i napisy na ścianach?

Naklejane napisy w salonie

Ich zalet jest naprawdę sporo. Pozwalają szybko, niewielkim nakładem pracy i czasu przeprowadzić metamorfozę wnętrza. Są proste w montażu – wystarczy przykleić je do ściany we wcześniej wybranym przez siebie miejscu.

Warto kierować się poniższymi wskazówkami:

  1. Napisy naklejaj na czystych i suchych ścianach.
  2. Przytwierdzanie cytatów rozpocznij od góry. Najlepszy efekt osiągniesz, wygładzając naklejki suchą ściereczką posuwistymi ruchami od góry do dołu.
  3. Nie działaj w pojedynkę – dobrze mieć kogoś, kto pomoże w pracy, a potem powie, czy naklejka jest prosto.
  Jakie drzwi zewnętrzne do minimalistycznego domu?

Przyda się do tego poziomica, jednak producenci w szczególny sposób dbają o to, by przytwierdzanie liter nie wiązało się z koniecznością zatrudniania fachowca.

Co w sytuacji, kiedy konkretny napis przestanie Ci się podobać, zechcesz zastąpić go nowym albo zmienisz motto życiowe? Łatwo, bez pozostawiania śladów, odkleisz produkt od ściany.

Naklejki w formie cytatów są niedrogie, a efekt, jaki prezentuje się po zamocowaniu ich do ściany, przerasta często oczekiwania domowników. Są trwałe, wytrzymałe, bez trudu usuwa się z nich wszelkiego typu zabrudzenia.

Duży wybór poszczególnych wzorów, a także możliwość zaprojektowania własnej naklejki sprawiają, że bez problemu znajdziesz rozwiązanie idealnie pasujące do każdego typu pomieszczenia. Niezależnie od faktu, czy poszukujesz napisu do nowoczesnego salonu, eklektycznego przedpokoju, czy przytulnej sypialni – z pewnością trafisz na model, który w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Naklejki na ścianę w pokoju dziecka

Napisz, co Ci w duszy gra

Serdecznie zachęcamy do Tworzenia własnych tekstów i przytwierdzania ich na ścianie. Może ulubiony cytat z filmu? Albo wers książki, który szczególnie utkwił Ci w pamięci? Zrób partnerowi niespodziankę i ozdób sypialnię tekstem często powtarzanym przez Twoją Drugą Połowę. Baw się formą, postaw na intrygującą treść. Skorzystaj z możliwości personalizacji i samodzielnie stwórz wyjątkową ozdobę salonu, przedpokoju bądź pokoju dziecka!

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 3

Brak ocen!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here