Sprawdź, gdzie kupić te insustrialne lampy ze zdjęcia.
5
(1)

Światło jest integralną częścią naszego świata, pomaga nam w funkcjonowaniu a także ozdabia przestrzeń w której przebywamy. Przyciąga spojrzenia oraz wprowadza w dobry nastrój a także podkreśla charakter obiektu oświetlanego.

Dlatego tak ważną uwagę przywiązujemy do lamp jako takich. chcemy, żeby pasowały one do wnętrza a także, żeby były designerskie i przykuwały wzrok. Dziś przedstawiamy industrialne lampy i oświetlenie o przemysłowym charakterze. Przeczytaj darmowe porady projektanta wnętrz i zobacz, w jakich aranżacjach ich użyć.

Lampy przemysłowe w salonie fryzjerskim

Salon fryzjerski Love Hair upiększają czarne lampy stylizowane na przemysłowe. Duża średnica, środek jasno srebrny odbijający światło. Lampa PARA 380, czarna, E27, max. 260W Wiszące na czarnych kablach wprowadzają do wnętrza surowości.

Spotline wykonuje projekty oświetlenia zgodnie z nowoczesnymi trendami bazującymi na energooszczędności. Udaje im się to osiągnąć stosując nowoczesne oprawy oparte na technologii LED SMD, RGB oraz Power LED. Dobierając odpowiednie barwy światła wpływamy na zwiększenie efektywności pracy lub tworzymy atmosferę relaksu, a ta kwestia jest szczególnie ważna w aranżacji salonu fryzjerskiego.

Spotline charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem od prostych minimalistycznych form po bardziej ozdobne. Asortyment obejmuje lampy przeznaczone do mieszkań, rezydencji oraz przestrzeni publicznej na tradycyjne źródła światła a także energooszczędne źródła led.

Odcinek 408

Projektantka Ula Kołodziejek – Herman

Lampy w wersji srebrnej wykorzystaliśmy w:

Architekt : Przemysław Lisiecki

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Styl barokowy w aranżacji wnętrz - na czym polega i czy warto się na niego zdecydować?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here