danfoss
5
(1)

Termostat DEVIregTM Touch szybko stał się jednym z najchętniej wybieranych termostatów elektrycznego ogrzewania podłogowego. Ceniony za swoje właściwości energooszczędne,z funkcją inteligentnej regulacji temperatury może przyczynić się do zmniejszenia zużycia energii nawet o 20%, np. w stosunku do stosowanych dotąd urządzeń tego typu. Oprócz oferowanej wcześniej białej obudowy, teraz dostępna jest również czarna wersja kolorystyczna termostatu.

Dzięki eleganckiemu wyglądowi i nowym wersjom kolorystycznym „Czysta czerń” i „Biel polarna”, DEVIregTM Touch jest jeszcze bardziej atrakcyjny i wciąż bardzo dyskretny. DEVIregTM 

Touch jest wysoce niezawodny i praktycznie bezobsługowy. Ponadto jest oferowany w standardzie z najdłuższą na rynku 5-letnią gwarancją .

Termostat można zamontować praktycznie w każdym miejscu dzięki jego dwuczęściowej budowie, która pasuje niemal do wszystkich systemów ramek dla urządzeń elektrycznych. Nie trzeba być ekspertem od pokryć podłogowych, aby prawidłowo zainstalować DEVIregTM Touch.

Kreator instalacji prowadzi instalatora przez każdy etap, tak, że po upływie zaledwie 30 sekund urządzenie już działa. Termostat może współpracować z czujnikami różnych producentów przez co łatwo można go zaadoptować do już istniejących instalacji. Pasuje również do ponad 25 różnych rodzajów ramek.

 

 

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Tynk zewnętrzny Ceresit VISAGE - elewacja inspirowana naturą

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here