Podłoga Colledani
5
(1)

Podłoga w mieszkaniu powinna być nie tylko ładna i elegancka, ale też praktyczna. Najlepiej jeżeli nie będzie się rysować, będzie odporna na zabrudzenia i dopasowana do stylu wnętrza. Czy taka idealna podłoga w ogóle istnieje? Gdzie kupić podłogę trwalszą od posadzek żywicznych? Jaka podłoga będzie lepsza od posadzek drewnianych? Oczywiście bezspoinowa posadzka od firmy Colledani.

Podłoga bezspoinowa firmy Colledani

Firma Colledani opracowała nowy system posadzki, wykonany na bazie cementu do zastosowania zarówno w budynkach, jak i na zewnątrz. Colledani Materia to podłoga bezspoinowa, która jest znacznie bardziej odporna na zarysowania i przetarcia od posadzek żywicznych.

Może być ona stosowana zarówno na podłodze, ścianach, meblach, schodach, w łazienkach i na podwórzu. Produkt firmy Colledani jest odporny na promieniowanie UV, nie blaknie i nie zmienia koloru pod wpływem promieni słonecznych. Kolejną zaletą Materii jest to, że jest ona odporna na zabrudzenia.

Podłoga bezspoinowa marki Colledani to nie tylko doskonała jakość, ale też wygląd dopasowany do oczekiwań klienta i przede wszystkim charakteru wnętrza. Klienci mogą wybierać między podłoga matową, satynową i w połysku. Ponadto klient ma możliwość wyboru z trzech podstawowych efektów:

  • styl industrialny z mocno widocznymi przetarciami
  • styl industrialny z delikatnymi przetarciami
  • efekt betonu bez wyraźnie widocznych przetarć

Różne kolory posadzek, w zależności od potrzeb i upodobań klienta, dają duże możliwości aranżacyjne.

Zachęcamy do zapoznania się z produktami firmy Colledani.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Budowa lub remont z pomocą asystenta remontowo-budowlanego

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here