Trapezowe klosze lamp to najgorętsze trendy w oświetleniu!
5
(1)

Nowoczesne oświetlenie musi nie tylko spełniać swoją podstawową funkcję. Dziś od oświetlenia oczekujemy wiele więcej. Powinno przede wszystkim uzupełniać nasze wnętrze i najlepiej, jakby wpisywało się w najnowsze trendy w oświetleniu. A jakie modne lampy będą pasować do każdego wnętrza? Które doskonale sprawdzą się, jako oświetlenie do salonu?

Lampy z trapezowymi kloszami

Trapezowe klosze przypominają nam nieco powrót do dawnych abażurów. Jednak wykonane za pomocą nowoczesnych technik, z nietypowych materiałów i w niestandardowych kolorach, dokonale wpiszą się w dzisiejsze wnętrza i nowoczesne trendy w oświetleniu. Prosty, geometryczny kształt klosza sprawia, że lampa będzie dobrze wyglądać w każdym wnętrzu.
Trapezowy klosz przypisany był niejako do lamp biurkowych. Dziś trapezowy klosz możemy spotkac także przy lampach podłogowch, jak i wiszących.

Fenda z trapezowymi kloszami – stwórz własną lampę

Kolekcja Fenda od Spotline daje nam możliwość jeszcze bardziej dopasować lampę do wnętrza. Wykonane w technologii Mix&Match są zaprojektowane tak, aby można było wybrać części składowe lampy, spośród dostępnych kolorów i materiałów.

W kolekcja Fenda możemy wybierać spośród trzech wielkości kloszy:

  • średnica 15 x wysokość 40cm,
  • średnica 30 x 20cm wysokości,
  • średnica 45 x 28 cm wysokości.

Spotline przygotował lampy z trapezowymi kloszami w trzech wersjach:

  • wiszącej – długiej i krótkiej
  • biurkowej – z podstawą betonową okrągłą, na trójnogu i pojedynczą
  • podłogowej – z podstawą pojedynczą i na trójnogu.

Dziewięć dostępnych kolorów: czarny, biały, beż, żółty, zielony, bordo, niebieski, różowy, i czarno-miedziany, daje możliwość jeszcze lepszego dopasowania lampy do wnętrza. Dla pradziwych Fanów nietypowego oświetlenia Spotline przygotował też specjalną lampę, z czarnym kloszem i miedzianym spodem, który pięknie rozprasza światło.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here