Zobacz naszą aranżację, której bohaterem jest czarna cegła w kuchni.
5
(5)

Szukasz niebanalnych pomysłów na aranżację kuchni? Nie przepadasz za klasycznym rozwiązaniem, jakim są płytki? Zobacz, jak urządzić kuchnię z czarną cegłą w roli głównej.

Czarna cegła w kuchni

Czarna cegła dobrze wygląda na dużych powierzchniach. Pięknie załamuje światło, przez co nie działa przygnębiająco. Idealnie komponuje się w towarzystwie gładkich powierzchni i neutralnego otoczenia. Jej artystyczny, wyraźny rys dominuje, dlatego pozostałe dekoracje powinny się jej podporządkować. Stanowi ciekawe tło dla niebanalnych domowych galerii.
Cegła pomalowana na czarno pasuje jednak nie tylko do wnętrz minimalistycznych. Odważniejsi mogą rozświetlić ten kolor w kuchni beżem, złotem, czy elementami w stylu glamur. A umiejętnie zestawiona z kolorowymi dodatkami staje się elegancką alternatywą dla szarości.


Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 5

Brak ocen!

  Jak czyścić płytę indukcyjną?

2 KOMENTARZE

  1. Efekt ładny ale ryzykowny jeśli chodzi o czystość tak jak poprzedniczka pisała. CZasami lepiej zrobić mniej efektownie ale efektywnie.

  2. Bardzo ładne, ale tez bardzo niepraktyczne rozwiązanie do kuchni. Biała cegła na ścianie z okapem i płyta grzewczą jest najgorszym rozwiązaniem z możliwych. Chyba, że ktoś ma w szafce kuchennej schowaną puszkę z farbą i pędzel pod ręką, żeby malować białą ścianę, po każdym czerwonym barszczu :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here