Podoba ci się ta lampa? Sprawdź, gdzie kupić nowoczesne lampy wiszące do salonu.

Lampy czy to wiszące, stojące czy inne rodzaje oświetlenia nie są jedynie przeznaczone do rozjaśniania przestrzeni, ale przede wszystkim tworzą odpowiednia atmosferę w każdym pomieszczeniu, również jako oświetlenie do salonu. To właśnie lampa może stanowić doskonałą ozdobę, niezależnie od stylu, który jest dominujący w danym wnętrzu.

Nowoczesne lampy wiszące, czyli Vertigo Petite Friture

Nowoczesne lampy wiszące Vertigo marki Petite Friture, projektu Constance Guisseta są wyposażone w stylowy abażur wykonany w ten sposób, żeby naśladował wygląd eleganckiego kapelusza.  Wewnątrz lampa będzie stanowiła nie tylko idealne źródło światła, ale też stworzy elegancki i niepowtarzalnym klimat w wystroju każdego wnętrza. Lampa może być umieszczona również w ogrodzie lub na werandzie, gdzie będzie tworzyć orzeźwiającą atmosferę, kołysząc się łagodnie na wietrze.
Vertigo jest jednocześnie eteryczna i graficzna. Idealnie dostosowuje się zarówno do dużych, jak i małych wnętrz. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji, wykonanej z włókna szklanego, i ciekawej formie lampa ta fascynuje swoją niepowtarzalnością i zwiewnością.

Nowoczesne lampy wiszące Vertigo Petite Friture można kupić w showroomie Luminosfera.

Nowoczesne lampy wiszące: Vertigo Petite Friture
5 (100%) 2 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here