Podoba ci się ta lampa? Sprawdź, gdzie kupić nowoczesne lampy wiszące do salonu.
5
(2)

Lampy czy to wiszące, stojące czy inne rodzaje oświetlenia nie są jedynie przeznaczone do rozjaśniania przestrzeni, ale przede wszystkim tworzą odpowiednia atmosferę w każdym pomieszczeniu, również jako oświetlenie do salonu. To właśnie lampa może stanowić doskonałą ozdobę, niezależnie od stylu, który jest dominujący w danym wnętrzu.

Nowoczesne lampy wiszące, czyli Vertigo Petite Friture

Nowoczesne lampy wiszące Vertigo marki Petite Friture, projektu Constance Guisseta są wyposażone w stylowy abażur wykonany w ten sposób, żeby naśladował wygląd eleganckiego kapelusza.  Wewnątrz lampa będzie stanowiła nie tylko idealne źródło światła, ale też stworzy elegancki i niepowtarzalnym klimat w wystroju każdego wnętrza. Lampa może być umieszczona również w ogrodzie lub na werandzie, gdzie będzie tworzyć orzeźwiającą atmosferę, kołysząc się łagodnie na wietrze.

Vertigo jest jednocześnie eteryczna i graficzna. Idealnie dostosowuje się zarówno do dużych, jak i małych wnętrz. Dzięki bardzo lekkiej konstrukcji, wykonanej z włókna szklanego, i ciekawej formie lampa ta fascynuje swoją niepowtarzalnością i zwiewnością.

Nowoczesne lampy wiszące Vertigo Petite Friture można kupić w showroomie Luminosfera.

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Materiały naturalne w projektach lamp zewnętrznych

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here