5
(2)

Odpowiednie oświetlenie wnętrza odgrywa niezwykle ważną rolę w naszym życiu, choć nie wszyscy na to zwracają uwagę. Tymczasem wpływa nie tylko na wystrój wnętrza, czy odpowiednie oświetlenie wybranych stref w pokoju, ale też  na nasze samopoczucie. Nastrojowo oświetlony dom daje poczucie przytulności, bezpieczeństwa, podkreśla rodzinna atmosferę.

Dzięki zróżnicowanym źródłom światła możemy w oparciu o wybrana kolekcję lamp wybrać takie, które tylko stwarzają nastrój, ale i te, które mają oświetlić wybrana strefę w domu, miejsce pracy, czy eksponowany na ścianie obraz. Każdej lampie możemy dać odpowiednie funkcje w mieszkaniu, nie zapominając o  ich dekoracyjnym aspekcie.

Zależnie od stylu wnętrza możemy stosować różne kolekcje, a nawet zróżnicowany design. We wnętrzach nowoczesnych lepiej sprawdzą się kolekcje spójne stylistycznie, a we wnętrzach eklektycznych, a nawet klasycznych , możemy łączyć zarówno oprawy nowoczesne, jak i bardzo ozdobne i stylowe.

Prezentowana tu lampa Avento (Spotline) doskonale sprawdzi się we wnętrzach loftowych, nowoczesnych lub minimalistycznych. Jej pozornie ciężka, geometryczna forma nabiera lekkości dzięki rozcięciu przy łączeniach, przypomina rozkloszowaną spódnicę. To bardzo designerska oprawa. Wewnątrz złota, delikatna struktura sprawia, że staje się bardziej ozdobna, mniej mroczna, a oświetlenie jest nastrojowe, mniej techniczne. Pięknie będzie się prezentowała w serii trzech oprawach wiszących nad stołem, lub w wersji horyzontalnej, jako jeden długi klosz.

Pamiętajmy, projektując wnętrze, traktujmy lampy jako dodatek wizualny, dekoracje, a nie tylko jako tradycyjne źródło światła.

Lampę Avento znajdziesz na stronie www.spotline.pl

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 2

Brak ocen!

  Nowoczesne oświetlenie do salonu - Soberbia od Spotline

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here