0
()

Mosiądz, czyli stop miedzi z cynkiem, to materiał wykorzystywany i ceniony od wieków. Chociaż do niedawna mosiądz kojarzony był ze stylistyką retro i zarezerwowany właśnie dla tego rodzaju aranżacji, dzisiaj ponownie wkracza do naszych domów i mieszkań w wielkim stylu. Projektanci wnętrz doceniają unikalny, złotawy odcień mosiądzu. Wspaniale komponuje się on z  szarościami, a także z popularną bielą i czernią. Piękno, które tkwi w mosiądzu, warto przenieść do swojego domu. Ten metal można wykorzystać na wiele sposobów.

Jednym z najczęściej spotykanych są mosiężne lampy, które królują w tegorocznych trendach wnętrzarskich. Przykład to lampa z najnowszej kolekcji SPOTLINE – BATO. Designerska lampa projektu Jacka Lichtfelda.

Te lampy stanowią ozdobę wnętrza zarówno w nocy, gdy są oświetlone, jak i w dzień. To detale z mosiądzu, które stanowią ciekawy akcent kolorystyczny, a także ozdobę wnętrz urządzonych w stylu klasycznym, industrialnym czy też tak popularnym ostatnio stylu skandynawskim. We wnętrzach lampy z mosiądzu doskonale sprawdza się w roli dodatków nadających szlachetności całej aranżacji. Lampy z mosiądzu odnajdą się zarówno w eleganckich, klasycznych wnętrzach, jak i bardzo nowoczesnych, wręcz minimalistycznych przestrzeniach. Wystarczy odpowiednio dopasować wykonane z niego elementy do charakteru pomieszczenia.

Pomieszczenia, w których pojawiają się elementy z mosiądzu , takie jak lampy z kolekcji BATO, stają się cieplejsze, bardziej przytulne, a jednocześnie pełne klasy. Prezentowane lampy występują w dwóch rozmiarach 35 cm i 45 cm oraz w trzech kolorach.

W kolekcji mamy:
– lampy wiszące, kinkiety lub plafony
Wbudowany LED  sprawia, że  mają przesłonę z białego mlecznego PMMA i nie widać źródła światła. W opcji z tradycyjnym źródłem LED nie mają przesłony. Lampy z przesłoną mogą być ściemniane – system triac C.

Lampę BATO znajdziesz na stronie www.spotline.pl

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here