Oświetlenie ogrodowe
5
(1)

Chcąc wprowadzić niepowtarzalny klimat do zielonego zakątka, musimy dobrać oświetlenie, które nie przyćmi roślinności, a jedynie podkreśli jej naturalne piękno. Starajmy się wybierać żarówki dające ciepłe, lekko żółte światło, dzięki którym w ogrodzie zawsze będzie panowała przytulna atmosfera.

Typowe latarnie ogrodowe najbardziej pasują do założeń ogrodowych w stylu klasycznym. Chcąc wprowadzić modernizm i design do naszego ogrodu wybierajmy nowoczesne rozwiązania, dzięki którym uzyskamy wspaniały efekt niewielkim kosztem.

Gdzie umieścić oświetlenie ogrodowe?

Oświetlenie ogrodowe umieszczajmy w skrajnych miejscach ogrodu aby podkreślić jego wielkość. Warto również umieścić je pod soliterami czy dekoracyjnymi krzewami, co uwydatni ich ciekawy pokrój, dając niesamowity efekt przestrzenny.

Starajmy się nie przesadzić z ilością lamp, czasem mniejsza ich ilość daje romantyczny efekt, wprowadzając w błogi nastrój. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, możemy na naszym balkonie czy tarasie stworzyć wnętrze ogrodowe z oświetleniem, które nie kojarzy się z typową lampą ogrodową. Kryształki czy ciekawa kolorystyka nadadzą charakteru i niepowtarzalności.

Nie możemy również zapomnieć o stronie technicznej, przed sadzeniem roślinności, zastanówmy się gdzie chcemy mieć źródło światła. Pamiętajmy o tym już na etapie projektowania.

Zapraszamy na strony naszego partnera Spotline, gdzie możecie znaleźć ciekawe produkty, które stworzą wieczorny klimat w Twoim ogrodzie.

strandmon_fotel_Ikea_899zl

Lampa zewnętrzna, Spotline, 839 zł

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena 5 / 5. Ilość ocen: 1

Brak ocen!

  Nie spodziewasz się, że leżaki ogrodowe mogą być tak wygodne!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here