141900413786392900
0
()

Nowości na rynku zadaszeń

Na rynku zadaszeń i osłon tarasowych mamy dużą różnorodność produktów. Jedne z najciekawszych i najbardziej funkcjonalnych otwierane zadaszenia tarasu, to wciąż nowość na rynku polskim.

141900413786392900

Tarasola Elegancy luksusowe zadaszenie

Takie produkty jedyny w Polsce producent tego typu zadaszeń – marka Tarasola. W swoim asortymencie posiadają kilka typów osłon i zadaszeń tarasów i ogródków restauracyjnych. Kwintesencją otwieranych zadaszeń jest Tarasola Elegancy oraz jej siostra Tarasola Archetto. Eleganckie, piękne, solidne i funkcjonalne. To zadaszenie, które pokryte jest bardzo solidnym, trójwarstwowym i zgrzewanym na ciepło materiałem Opatex 3D. Tkanina jest bardzo ciekawa: 1 warstwa odbija promienie słoneczne, 2 warstwa zatrzymuje większość ciepła, 3 warstwa ma za zadanie blokować część ciepła, które przeniknęło do 2 warstwy. Ta trójwarstwowość powoduje, że nawet w bardzo gorące dni, pod zadaszeniem jest chłodno! Co więcej do zadaszenia można zastosować punktowe lub listwowe oświetlenie ledowe, które wieczorem nadają tarasowi wyjątkowej atmosfery.

Dodatkowe wyposażenie

Ale to co podoba się klientom najbardziej to możliwość rozbudowania zadaszenia o przeszklenia boków, rolety zacieniające i promienniki ciepła. Wyposażenie Tarasoli o wspomniane dodatki sprawi, że uzyskamy zamkniętą przestrzeń do wykorzystania w chłodne letnie wieczory, a właściwie od wczesnej wiosny do późnej jesieni. Także lekka zima bez opadów i ujemnych temperatur będzie sprzyjała używaniu Tarasoli Elegancy. Co więcej dzięki modułowej budowie Tarasolą Elegancy możemy zadaszyć niemal nieograniczoną przestrzeń, a modele montowane międzyściennie, przyściennie lub w konstrukcji wolnostojącej sprawiają, że niemalże w każdym przypadku można zainstalować ten typ zadaszenia. Restauratorów i hotelarzy na pewno zainteresuje fakt, że Tarasola Elegancy nie wymaga zezwoleń na budowę.

Relaks na pięknie zadaszony tarasie to relaks podwójny. Wiosna coraz bliżej więc może warto już dziś poznać otwierane zadaszenia marki Tarasola?

  Wybieramy domek narzędziowy do ogrodu

Artykuł okazał się przydatny?

Kliknij na gwiazdkę i oceń

Ocena / 5. Ilość ocen:

Brak ocen!

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here